logo
homeIcon
  1. separatorOstatní
  2. separatorKNIŽNÍ KLUB

Získejte nejnovější nabídky od KNIŽNÍ KLUB

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy KNIŽNÍ KLUB

Knižní Klub je české nakladatelství a síť knihkupectví patřící do skupiny Euromedia. Knižní Klub má dlouholetou historii na trhu a sídlí v Praze. V České republice prodává Knižní Klub své produkty prostřednictvím svého exkluzivního internetového obchodu a široké sítě nezávislých prodejců.

Často kladené otázky o KNIŽNÍ KLUB

Jak ušetřit v KNIŽNÍ KLUB?

Ušetřit peníze v Knižním klubu je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce v Knižním Klubu. Díky členství v klubu mohou zákazníci získat exkluzivní slevy.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v KNIŽNÍ KLUB?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je KNIŽNÍ KLUB?

Společnost Knižní Klub byla založena v roce 1993 v Praze v České republice. Od svých počátků si Knižní Klub kladl za cíl vydávat knihy nejrůznějšího obsahu a zaujímat tak přední místo mezi českými nakladateli. V následujících letech prošel Knižní Klub silným procesem rozšiřování své činnosti, kdy do svého fondu zařadil velké množství nových titulů a žánrů. Knižní Klub je společností vlastněnou skupinou Euromedia Group. V současné době Knižní Klub působí v České republice a prodává své produkty prostřednictvím svého exkluzivního internetového obchodu a také prostřednictvím široké sítě nezávislých prodejců po celé republice.

V kolik hodin otevírá KNIŽNÍ KLUB své dveře?

Knižní Klub nemá v České republice žádné fyzické prodejny.

Mohu nakupovat v KNIŽNÍ KLUB online?

Knižní Klub má exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě Knižní Klub mohou zákazníci najít velký výběr knih za zvýhodněné ceny.

Jaké značky najdete v KNIŽNÍ KLUB?

Knižní Klub prodává knihy mnoha nakladatelství, například Abacus, ABF, Abramis, ADRI, Agadah, Anekke, Argo, Citadelle, Citien, Belami, Betexa, Computer Press, Concorde, Drobex, Domino, Élysion, Ecce Liber, King, King Cool, Juvenia, Junior, Oxford University Press a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti KNIŽNÍ KLUB v zemi?

Knižní Klub konkuruje v České republice dalším společnostem, jako jsou například Knižní Díra, Shakespeare and Sons, The Globe a další.

Kolik je v zemi KNIŽNÍ KLUB obchodů?

Knižní Klub nemá v České republice žádné fyzické prodejny. Zákazníci však mohou navštívit jeho exkluzivní internetový obchod a objevit všechny jeho produkty.

Kde najdu nejnovější katalog KNIŽNÍ KLUB?

Zákazníci mohou u Knižního Klubu využívat skvělé výhody, když nakupují online a nechají si zboží doručit až domů. Členstvím v klubu získají zákazníci přístup k exkluzivnímu čtení a výhodám. Knižní Klub má exkluzivní zákaznický servis po telefonu a e-mailu.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v KNIŽNÍ KLUB

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v KNIŽNÍ KLUB

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Ostatní? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 30 Ostatní obchodů v Czech Republic včetně KNIŽNÍ KLUB a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.