logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od C&A

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy C&A

C&A je nadnárodní maloobchodní prodejce oděvů se sídlem v belgickém Vilvoorde a německém Düsseldorfu. Společnost provozuje více než 1 300 obchodů v Evropě a přibližně 300 obchodů v Brazílii, jakož i internetové stránky pro nákupy online.

Často kladené otázky o C&A

Jak ušetřit v C&A?

V C&A můžete ušetřit mnoha způsoby. Můžete například procházet sekci Výprodej na jejích webových stránkách, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy C&A, abyste mohli využít nejlepších akcí a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v C&A?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je C&A?

Společnost založili v roce 1841 ve městě Sneek bratři Clemens a August Brenninkmeijerovi jako nizozemskou textilní společnost. Později společnost převzala svůj název z iniciál zakladatelů.

V kolik hodin otevírá C&A své dveře?

C&A otevírá své dveře každý den. Od pondělí do soboty má otevřeno od 9:00 do 21:00. V neděli má otevřeno od 10:00 do 20:00.

Mohu nakupovat v C&A online?

Na internetových stránkách společnosti C&A najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru newsletteru a získat slevu ve výši 10 % na první nákup. Na webových stránkách je k dispozici průvodce velikostí pro případ, že byste měli pochybnosti o své velikosti, a také informace o doručení.

Jaké značky najdete v C&A?

Společnost C&A navrhuje, vyrábí a prodává výrobky své značky. Každý jejich výrobek je vytvořen za použití nejvyšších standardů a kvalitních materiálů.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti C&A v zemi?

V rámci konkurence společnosti C&A najdete značky Mango, Guess, Zara, Forever 21, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Levi´s, Gap, Calvin Klein, Benetton a mnoho dalších.

Kolik je v zemi C&A obchodů?

Společnost provozuje více než 1 300 obchodů v Evropě a přibližně 300 obchodů v Brazílii.

Kde najdu nejnovější katalog C&A?

Pokud chcete získat exkluzivní výhody u společnosti C&A, měli byste se přihlásit k odběru jejích webových stránek. Tím získáte bezplatný obsah a také exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Společnost C&A můžete také sledovat na Instagramu, Facebooku, Pinterestu, TikToku a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.