logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorTCHIBO
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od TCHIBO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy TCHIBO

Tchibo je německý řetězec prodejen kávy a kaváren. Společnost je známá svým širokým sortimentem nekávových výrobků, které se každý týden obměňují, jako je oblečení, doplňky, bytové dekorace, nábytek a elektronika. Společnost Tchibo sídlí v Hamburku a provozuje více než 900 prodejen po celém světě, včetně více než 100 poboček v České republice.

Pestrou nabídku produktů Tchibo můžete nakupovat v jejich provozovnách a internetových obchodech.

Často kladené otázky o TCHIBO

Co je TCHIBO?
close

Tchibo je rodinná společnost, kterou v roce 1949 v Hamburku založil Max Herz. V průběhu let si získala uznání a byla oceněna několika cenami. Dnes společnost Tchibo provozuje více než 900 prodejen po celém světě, mnoho národních internetových obchodů a podcast s názvem Fünf Tassen täglich.

Pobočky najdete v Brně, Českých Budějovicích, Chebu, Chomutově, Domažlicích, Hodoníně, Jihlavě, Liberci, Nymburce, Olomouci, Ostravě, Plzni, Praze, Rohatci, Teplicích, Velešíně, Zlíně a mnoha dalších městech po celé republice.

Jaké značky najdete v TCHIBO?
close

Společnost Tchibo vyrábí a distribuuje vlastní značku kávových výrobků. Nekávové výrobky jsou od různých známých kvalitních značek, které se každý týden obměňují.

Jak ušetřit v TCHIBO?
close

Ušetřit peníze v Tchibo je velmi snadné. Můžete využít jejich týdenních nabídek a přihlásit se k odběru newsletteru a získat 15% slevu na nákup.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti TCHIBO v zemi?
close

Tchibo konkuruje dalším značkám kávy v České republice, jako jsou Starbucks, Leroux, Jacobs a Lavazza.

Tchibo konkuruje dalším módním značkám v České republice, jako jsou Zara, Mango, Bershka a Zoot.

V kolik hodin otevírá TCHIBO své dveře?
close

Většina prodejen Tchibo má otevřeno každý den od 9:00 do 21:00 hodin. Některé provozovny mohou mít jinou pracovní dobu.

Kolik je v zemi TCHIBO obchodů?
close

V České republice je více než 100 prodejen Tchibo, takže vždy najdete nějakou ve svém okolí. Nejbližší prodejnu najdete na adrese https://www.Tchibo.cz/service/storefinder/.

Mohu nakupovat v TCHIBO online?
close

Můžete nakupovat online prostřednictvím webových stránek společnosti Tchibo a využívat exkluzivní nabídky, dopravu zdarma na vybrané objednávky, možnost bezplatného kliknutí a vyzvednutí a mnoho dalších výhod.

Kde najdu nejnovější katalog TCHIBO?
close

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u společnosti Tchibo, je zapojit se do jejího věrnostního programu a získat kartu TchiboCard. Jako člen můžete sbírat věrnostní body a využívat celou řadu výhod, jako je doprava zdarma a exkluzivní nabídky.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v TCHIBO?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.