logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorPRIMARK

Získejte nejnovější nabídky od PRIMARK

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy PRIMARK

Primark je irský nadnárodní maloobchodní řetězec s rychlým oblečením se sídlem v irském Dublinu a s prodejnami po celé Evropě a ve Spojených státech.

Často kladené otázky o PRIMARK

Jak ušetřit v PRIMARK?

Ve společnosti Primark lze ušetřit mnoho peněz. Na jejích webových stránkách si například můžete prohlédnout sekci Akce, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku My Deal 365, kde najdete nejnovější katalogy Primark, abyste mohli využít nejlepších propagačních akcí a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v PRIMARK?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je PRIMARK?

První obchod společnosti s názvem Penneys založil Arthur Ryan v roce 1969 v Dublinu. První velké prodejny mimo Dublin byly otevřeny v roce 1971 ve městech Cork a Belfast.

V roce 1973 společnost expandovala mimo Irsko i do Velké Británie a otevřela obchod v Derby. Protože společnost nemohla v Evropě mimo Irsko používat název "Penneys", protože byl registrován společností J. C. Penney, byl poté vymyšlen název "Primark", který se používal mimo Irsko.

V kolik hodin otevírá PRIMARK své dveře?

Primark otevírá své dveře každý den od 9:00 do 21:00.

Mohu nakupovat v PRIMARK online?

Na internetových stránkách Primarku najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru jeho newsletteru a získat slevu ve výši 10 %. Na webových stránkách je k dispozici průvodce velikostí pro případ, že byste měli pochybnosti o své velikosti, a informace o dodání.

Jaké značky najdete v PRIMARK?

Společnost Primark navrhuje, vyrábí a prodává výrobky své značky. Každý jejich výrobek je vytvořen za použití nejvyšších standardů a kvalitních materiálů.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti PRIMARK v zemi?

V rámci konkurence Primarku najdete značky Mango, Zara, Forever 21, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Levi´s, Gap, Benetton, Espirit, Calvin Klein a mnoho dalších.

Kolik je v zemi PRIMARK obchodů?

Primark má 428 obchodů rozmístěných po celém světě.

Kde najdu nejnovější katalog PRIMARK?

Pokud chcete získat exkluzivní výhody v Primarku, měli byste se přihlásit k odběru jeho webových stránek. Tím získáte bezplatný obsah a také exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Společnost Primark můžete také sledovat na Instagramu, Facebooku, Twitteru a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupony.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v PRIMARK

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v PRIMARK

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Móda? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 44 Móda obchodů v Czech Republic včetně PRIMARK a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.