logo

Získejte nejnovější nabídky od H&M

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy H&M

H&M je mezinárodní řetězec obchodů s oblečením pocházející ze Švédska. Společnost sídlí ve Stockholmu a provozuje více než 4000 prodejen po celém světě, kde prodává oděvy a módní doplňky pro muže, ženy, náctileté a děti. Výrobky této společnosti si můžete zakoupit jak v kamenných prodejnách, tak online.

Často kladené otázky o H&M

Jak ušetřit v H&M?

H&M vám nabízí řadu možností, jak ušetřit. E-shop nabízí opravdu skvělé slevové nabídky v sekci „Sale“ a také je možné čerpat slevy jakožto student. Můžete si také vytvořit vlastní účet, který vám zajistí bezplatné doručení vaší objednávky. Také je možné odebírat newsletter H&M a vždy mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v H&M?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je H&M?

Počátky společnosti H&M sahají do roku 1947, kdy Erling Persson otevřel svůj první obchod s oblečením s názvem Hennes („jeho“ ve švédštině), kde prodával pouze dámské oblečení.

Persson přišel s pánskou kolekci v roce 1968 a změnil název na Hennes & Mauritz ve stejném roce. Během let se název dále zkrátil na dnes známé H&M.

V současné době H&M provozuje v Česku 46 poboček. Najdeme je v např. v Praze, Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Brně, Olomouci a řadě dalších měst.

V kolik hodin otevírá H&M své dveře?

Prodejny H&M jsou otevřeny každý den. Otevírací doba se liší dle lokality. Více informací je vám k dispozici na https://www2.hm.com/en_ca/customer-service/shopping-at-hm/store-locator.

Mohu nakupovat v H&M online?

Nakupujte online skrze H&M e-shop a užijte si doručení vaší objednávky zcela zdarma. Dále nabízí e-shop možnost Click & Collect a skvělé slevy.

Jaké značky najdete v H&M?

H&M vyrábí a prodává výrobky pod svou vlastní značkou. Skupina H&M vlastní také značky jako COS, Weekday, Monki, H&M HOME, ARKET a Afound.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti H&M v zemi?

Hlavními konkurenty H&M v České republice jsou Zara, Lindex, Petrklíč, Pepco, Calzedonia a další prodejci oblečení.

Kolik je v zemi H&M obchodů?

V České republice je celkem 46 H&M prodejen. Většina z nich je v Praze, ale můžeme je nalézt také v dalších městech. Navštivte https://www2.hm.com/en_ca/customer-service/shopping-at-hm/store-locator a najděte svou místní prodejnu.

Kde najdu nejnovější katalog H&M?

Stáhněte si bezplatnou aplikaci H&M a vytvořte si na ní svůj vlastní účet, který vám zajistí řadu výhod. Sledujte H&M na Facebooku, Instagramu, Twitteru a YouTube, aby vám nikdy neunikla žádná slevová akce.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v H&M

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v H&M

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Móda? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 44 Móda obchodů v Czech Republic včetně H&M a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.