logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorTAKKO
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od TAKKO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy TAKKO

Společnost Takko je jedním z nejúspěšnějších diskontních prodejců módy v Evropě, který zaměstnává přibližně 18 000 zaměstnanců. Společnost nabízí módní všestranně bezstarostný balíček pro celou rodinu v téměř 2000 prodejnách v 17 evropských zemích.

Často kladené otázky o TAKKO

Co je TAKKO?
close

Společnost Takko byla založena v roce 1982, kdy otevřela svou první prodejnu v České republice, a od jejího otevření se Takko Fashion vyvinula v jednoho z nejúspěšnějších diskontních prodejců módy v Evropě.

Jaké značky najdete v TAKKO?
close

Společnost Takko navrhuje, vyrábí a prodává výrobky své značky. Každý jejich výrobek je vytvořen za použití nejvyšších standardů a kvalitních materiálů.

Jak ušetřit v TAKKO?
close

U společnosti Takko můžete ušetřit mnoha způsoby. Můžete například procházet sekci Výprodej na jejích webových stránkách, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva365, kde najdete nejnovější katalogy Takko, abyste mohli využít nejlepších akcí a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti TAKKO v zemi?
close

V rámci konkurentů společnosti Takko najdete značky Mango, Zara, Guess, SAM 73, Forever 21, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Levi´s, Gap, Calvin Klein, Benetton a mnoho dalších.

V kolik hodin otevírá TAKKO své dveře?
close

Takko má otevřeno od pondělí do soboty. Od pondělí do pátku je otevřeno od 9:00 do 20:00 hodin. V sobotu je otevřeno od 9:00 do 18:00.

Kolik je v zemi TAKKO obchodů?
close

Společnost Takko provozuje více než 2000 prodejen v 17 evropských zemích.

Mohu nakupovat v TAKKO online?
close

Na internetových stránkách společnosti Takko najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru newsletteru. Na webových stránkách je k dispozici průvodce velikostí pro případ, že máte pochybnosti o své velikosti, a také informace o dodání.

Kde najdu nejnovější katalog TAKKO?
close

Pokud chcete u společnosti Takko získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru na jejích webových stránkách. Tím získáte bezplatný obsah a také exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili. Společnost Takko můžete také sledovat na Instagramu, Facebooku a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v TAKKO?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.