logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorSINSAY

Získejte nejnovější nabídky od SINSAY

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti SINSAY

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy SINSAY

Sinsay je polský řetězec obchodů zaměřený na prodej módního oblečení a doplňků. Společnost Sinsay, která má dlouhou historii na trhu, sídlí v polském Gdaňsku. Společnost Sinsay má silné zastoupení v České republice a také v mnoha dalších evropských zemích.

Často kladené otázky o SINSAY

Jak ušetřit v SINSAY?

Ušetřit peníze u společnosti Sinsay je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejích oficiálních internetových stránkách. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce na Sinsay. Kromě toho společnost Sinsay často spouští propagační akce a nabídky sezónně a ve zvláštních dnech. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním společnosti Sinsay na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v SINSAY?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího. Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je SINSAY?

Společnost Sinsay byla založena v roce 2013 v Polsku společností LPP S.A. Od svých počátků si společnost Sinsay klade za cíl poskytovat svým zákazníkům oděvy a doplňky pro muže, ženy a děti té nejvyšší kvality. V následujících letech prošla společnost Sinsay silným procesem obchodní expanze s rozšířením o velké množství výrobků a zároveň dobývala nové trhy po celé Evropě. V České republice společnost Sinsay přistála před několika lety a od té doby se stala velmi uznávaným obchodem na českém trhu.

V kolik hodin otevírá SINSAY své dveře?

Prodejny Sinsay v České republice jsou otevřeny od pondělí do neděle od 9 do 21 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Mohu nakupovat v SINSAY online?

Společnost Sinsay má exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě Sinsay najdou zákazníci velký výběr produktů za zvýhodněné ceny.

Jaké značky najdete v SINSAY?

Společnost Sinsay je známým výrobcem a prodejcem módních oděvů a doplňků, a proto prodává výrobky pod svou vlastní značkou.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti SINSAY v zemi?

Sinsay konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například C&A, H&M, Mango a další.

Kolik je v zemi SINSAY obchodů?

Společnost Sinsay působí v České republice prostřednictvím prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Brně.

Kde najdu nejnovější katalog SINSAY?

Zákazníci mohou u společnosti Sinsay využívat velké výhody, protože nakupují online a výrobky dostávají až domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků umožňuje společnost Sinsay jejich vrácení a výměnu. Společnost Sinsay nabízí svým zákazníkům oblečení a doplňky nejvyšší kvality. Sinsay má exkluzivní zákaznický servis.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v SINSAY

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v SINSAY

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Móda? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 44 Móda obchodů v Czech Republic včetně SINSAY a mnoha dalších.

arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.