logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorRESERVED

Získejte nejnovější nabídky od RESERVED

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy RESERVED

Reserved je polská módní značka se sídlem v Gdaňsku v Pomořansku. Vlastní ji skupina LPP Group a po celém světě provozuje 460 prodejen, z toho šest v České republice. Společnost prodává oblečení, obuv, spodní prádlo a doplňky pro muže, ženy a děti.

Často kladené otázky o RESERVED

Jak ušetřit v RESERVED?

Ušetřit peníze u Reserved je velmi snadné. Můžete získat 10% slevu, pokud se přihlásíte k odběru jejich newsletteru, navštívit sekci Speciální nabídky na jejich webových stránkách a najít úžasné nabídky, využít slevové kupóny v jejich internetovém obchodě a využít dopravu zdarma na vybrané objednávky.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v RESERVED?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je RESERVED?

Společnost Reserved byla založena v roce 1999 v Polsku. Společnost patří do skupiny LPP Group, kterou o deset let dříve založili Jerzy Lubianiec a Marek Piechocki.

Dnes má Reserved více než 460 prodejen rozmístěných v mnoha evropských, afrických a asijských zemích včetně České republiky. Pobočky najdete v Praze, Plzni, Teplicích, Jihlavě, Brně, Olomouci a mnoha dalších městech.

V kolik hodin otevírá RESERVED své dveře?

Většina prodejen Reserved má otevřeno každý den od 9:00 do 21:00 hodin. Otevírací doba některých prodejen se může lišit v závislosti na lokalitě. Před návštěvou si je můžete ověřit na webových stránkách Reserved.

Mohu nakupovat v RESERVED online?

Online obchod Reserved vám umožňuje nakupovat kdykoli a kdekoli. Navštivte jejich webové stránky a využijte exkluzivní nabídky, možnost bezplatného kliknutí a vyzvednutí, dopravu zdarma na vybrané objednávky a mnoho dalších výhod.

Jaké značky najdete v RESERVED?

Společnost Reserved je součástí skupiny LPP Group, která navrhuje, vyrábí a distribuuje oděvy. Reserved nabízí vysoce kvalitní módní oblečení vyrobené z udržitelných materiálů spolu s dalšími čtyřmi oděvními značkami, které patří do skupiny LPP Group: House, Cropp, Mohito a Sinsay.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti RESERVED v zemi?

Reserved konkuruje mnoha prodejcům módy v České republice, mezi něž patří například H&M, Zara, Lindex, Calzedonia nebo Petrklíč.

Kolik je v zemi RESERVED obchodů?

V České republice se nachází 19 prodejen Reserved. Většina z nich se nachází v okolí Prahy, ale najdete je i v jiných městech. Navštivte stránky https://www.**Reserved**.com/cz/cz/storelocator a najděte prodejny ve svém okolí.

Kde najdu nejnovější katalog RESERVED?

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u Reserved, je přihlásit se k odběru jejich newsletteru. Můžete je také sledovat na Instagramu, Facebooku a YouTube, abyste byli informováni o nejnovějších novinkách, nabídkách a akcích.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v RESERVED

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v RESERVED

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Móda? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 44 Móda obchodů v Czech Republic včetně RESERVED a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.