logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorBONPRIX
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od BONPRIX

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy BONPRIX

Bon Prix je mezinárodní módní společnost se sídlem v německém Hamburku. V Bon Prix pracuje více než 3 900 lidí po celém světě, každý s vlastní odpovědností a iniciativou.

Často kladené otázky o BONPRIX

Co je BONPRIX?
close

S více než 3 900 zaměstnanci po celém světě a přítomností ve 30 zemích Evropy, Ruska a Severní a Jižní Ameriky je Bon Prix jednou z největších společností v rámci skupiny Otto.

Společnost Bon Prix založili v roce 1986 Hans-Joachim Mundt, Michael Newe a Josef Teeken. V roce 1989 společnost vydala svůj první katalog o 32 stranách (v současnosti mají katalogy Bon Prix více než 200 stran).

Jaké značky najdete v BONPRIX?
close

Bon Prix navrhuje, vyrábí a prodává výrobky své vlastní značky. Každý jejich výrobek je vytvořen s použitím nejvyšších standardů a kvalitních materiálů.

Jak ušetřit v BONPRIX?
close

Pokud chcete ušetřit, můžete navštívit webové stránky Bon Prix a projít si sekci Výprodej. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy Bon Prix, abyste mohli využít nejlepších akcí a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti BONPRIX v zemi?
close

Mezi konkurenty společnosti Bon Prix mohou patřit například Zara, Zalando, Happy Size a Heine.

V kolik hodin otevírá BONPRIX své dveře?
close

Bon Prix má otevřeno od pondělí do soboty od 10 do 18 hodin.

Kolik je v zemi BONPRIX obchodů?
close

Bon Prix patří mezi deset největších internetových obchodů v Německu. Společnost má obchody ve 30 zemích Evropy, v Rusku a v Severní a Jižní Americe.

Mohu nakupovat v BONPRIX online?
close

Na internetových stránkách Bon Prix najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru newsletteru a získat slevu ve výši 10 % za to, že jste se stali novými klienty.

Na webových stránkách je k dispozici průvodce velikostí pro případ, že byste měli pochybnosti o své velikosti, a informace o dodání.

Kde najdu nejnovější katalog BONPRIX?
close

Pokud chcete získat exkluzivní výhody u Bon Prix, měli byste se přihlásit k odběru na jejích webových stránkách. Tím získáte bezplatný obsah i exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili, například kreditními kartami.

Bon Prix můžete také sledovat na Instagramu, Facebooku a Twitteru, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v BONPRIX?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.