homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorPEPCO
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od PEPCO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy PEPCO

Pepco je evropský maloobchodní řetězec, který prodává levné oblečení, domácí potřeby a další zboží. Společnost provozuje více než 3000 prodejen v 17 zemích, včetně více než 270 provozoven v České republice. Prostřednictvím svých kamenných poboček prodává širokou škálu výrobků.

Často kladené otázky o PEPCO

Co je PEPCO?
Open

Společnost byla založena v Polsku v roce 2004 a od té doby expandovala do 17 zemí, především ve střední a východní Evropě, kde provozuje přes 3000 poboček.

V současné době zůstává Pepco jedním z nejrychleji rostoucích maloobchodních prodejců v Evropě, který má silné zastoupení na zavedených i rozvíjejících se trzích. V České republice provozuje více než 270 prodejen v mnoha městech.

Jaké značky najdete v PEPCO?
Open

Společnost Pepco nabízí výrobky pod svými vlastními značkami. Mezi oblíbené značky Pepco patří PROsport, Crivit, F&F, PEP&CO, Redwood a Kids&CO. Všechny její značky nesou mezinárodní certifikáty kvality a zaměřují se na udržitelnost.

Jak ušetřit v PEPCO?
Open

U společnosti Pepco je vše, co potřebujete, dostupné za velmi nízké ceny. Navštivte webové stránky společnosti a prohlédněte si slevové letáky. V případě zájmu se můžete přihlasit k odběru newsletteru. Emailem si tak zajistíte přísun nejžhavějších nabídek a novinek.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti PEPCO v zemi?
Open

Pepco konkuruje obdobným společnostem na českém trhu, jakými jsou např. Kik, Tedi, Zeeman a Action.

V kolik hodin otevírá PEPCO své dveře?
Open

Prodejny Pepco jsou otevřené každodenně. Většina prodejen má otevřeno od 8 do 19 hodin, ale otevírací doba se může lišit dle lokality.

Kolik je v zemi PEPCO obchodů?
Open

V České republice operuje společnost celkem 276 poboček, což znamená, že má opravdu hustou národní síť. Pobočky si můžete vyhledat na webových stránkách https://Pepco.cz/najit-prodejnu/.

Mohu nakupovat v PEPCO online?
Open

Společnost Pepco v České republice neprovozuje e-shop. Můžete navštívit webové stránky společnosti a prohlédnout si její sortiment a ceny nabízených produktů. Dále se můžete přihlásit k odběru newsletteru a dozvědět se více o společnosti jako takové.

Kde najdu nejnovější katalog PEPCO?
Open

Nejlépe si exkluzivní benefity zajistíte vytvořením účtu na oficiálních webových stránkách, kde se můžete přihlásit k odběru newsletteru. Sledujte společnost na sociálních sítích a nenechte si ujít žádný cenový trhák.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v PEPCO?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.