logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorDEICHMANN

Získejte nejnovější nabídky od DEICHMANN

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy DEICHMANN

Deichmann je německý řetězec obchodů zaměřený na prodej obuvi a módních doplňků. Sídlo společnosti Deichmann, která se na trhu pohybuje již dlouhou dobu, se nachází v Essenu v Severním Porýní-Vestfálsku v Německu. Společnost Deichmann je silně zastoupena v České republice a také v mnoha dalších zemích.

Často kladené otázky o DEICHMANN

Jak ušetřit v DEICHMANN?

Ušetřit peníze u společnosti Deichmann je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Internetový obchod Deichmann má sekci „Výprodej“, kde zákazníci najdou velký výběr výrobků za zvýhodněné ceny.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v DEICHMANN?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je DEICHMANN?

Společnost Deichmann byla založena v roce 1913, kdy ji v Německu založila rodina Deichmannů. Sídlo společnosti se nachází v Essenu v Severním Porýní-Vestfálsku v Německu. Od svých počátků si společnost Deichmann kladla za cíl nabízet svým zákazníkům vysoce kvalitní obuv a v posledních letech do své nabídky začlenila i významnou řadu oděvů a módních doplňků.

V České republice se Deichmann usadil v roce 2003 a od té doby se stal obchodem s vysokým renomé na českém trhu. V současné době působí Deichmann v České republice prostřednictvím více než 20 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Mladé Boleslavi, Petrské čtvrti, Hradci Králové a Jihlavě. Deichmann má také exkluzivní internetový obchod.

V kolik hodin otevírá DEICHMANN své dveře?

Prodejny Deichmann jsou otevřeny od pondělí do soboty od 9 do 21 hodin. Některé prodejny mohou otevírací dobu měnit podle své polohy.

Mohu nakupovat v DEICHMANN online?

Společnost Deichmann má exkluzivní internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, zakoupit zboží a obdržet ho až domů.

Jaké značky najdete v DEICHMANN?

Deichmann prodává výrobky známých značek, jako jsou Adidas, 5th Avenue, Asics, Barbie, Björndal, Bench, Claudia Ghizzani, Claudio Conti, Cortina, Crocs, Fila, Disney, Catwalk, Fila, Batman, Espirit, Elefanten a další.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti DEICHMANN v zemi?

Deichmann konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Boty, Obuv, Baťa a další.

Kolik je v zemi DEICHMANN obchodů?

Společnost Deichmann působí v České republice mimo jiné prostřednictvím prodejen v Praze, Mladé Boleslavi, Petrské Čtvrti, Sokolově, Hradci Králové a Jihlavě. Deichmann má také exkluzivní internetový obchod.

Kde najdu nejnovější katalog DEICHMANN?

Zákazníci mohou u společnosti Deichmann využívat skvělé výhody, protože mohou nakupovat online a dostávat své výrobky domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým ze svých výrobků umožňuje společnost Deichmann vrácení a výměnu zboží. Všechny výrobky prodávané společností Deichmann mají záruku kvality, protože pocházejí od předních značek na trhu.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v DEICHMANN

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v DEICHMANN

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Móda? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 44 Móda obchodů v Czech Republic včetně DEICHMANN a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.