logo

Získejte nejnovější nabídky od KIK

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti KIK

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy KIK

Kik je německý řetězec diskontních prodejen s oblečením a textilem. Společnost se sídlem v Bönenu provozuje více než 3 500 obchodů v Německu, Rakousku, Slovinsku, České republice, Chorvatsku, Maďarsku, Slovensku, Polsku a Nizozemsku. Od roku 2013 provozuje v některých zemích také internetový obchod.

Často kladené otázky o KIK

Jak ušetřit v KIK?

Kik je diskontní řetězec, takže při nákupu v jeho prodejnách vždy ušetříte. Můžete také využít sezónních výprodejů, akčních akcí a slevových kupónů a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v KIK?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je KIK?

Společnost Kik byla založena Stefanem Heinigem a skupinou Tengelmann v roce 1994. Název společnosti je zkratkou slov "Kunde ist König", což znamená "Zákazník je král". V průběhu let prošla společnost Kik značným rozmachem díky cenově výhodnému oblečení.

V posledních letech se společnost Kik snaží zavádět udržitelnější postupy. Usilují o certifikace a partnerství, aby zajistili etickou výrobu. Na českém trhu působí Kik od roku 2007. Dnes v České republice najdete více než 220 prodejen Kik.

V kolik hodin otevírá KIK své dveře?

Dny a provozní doba se u jednotlivých prodejen Kik liší. Více informací naleznete na webových stránkách https://spolecnost.**Kik**.cz/prodejny.

Mohu nakupovat v KIK online?

Společnost Kik v České republice neprovozuje žádný online obchod. Společnost má však více než 220 prodejen po celé zemi, takže v dosahu je vždy nějaká prodejna Kik.

Jaké značky najdete v KIK?

Společnost Kik je známá především jako diskontní prodejce a většina jejích výrobků je vyráběna speciálně pro společnost Kik pod vlastními značkami nebo obecným označením.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti KIK v zemi?

Kik konkuruje podobným obchodním řetězcům v České republice, jako jsou Pepco, Takko Fashion, Lidl a Primark.

Kolik je v zemi KIK obchodů?

V České republice je více než 220 prodejen Kik, takže vždy najdete nějakou ve svém okolí. Navštivte https://spolecnost.**Kik**.cz/prodejny a získejte více informací o nejbližších prodejnách.

Kde najdu nejnovější katalog KIK?

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u společnosti Kik, je přihlásit se k odběru jejich newsletteru. Můžete také sledovat Kik na Facebooku a Instagramu, abyste byli informováni o jejich nejnovějších novinkách a nabídkách a jako první získali exkluzivní informace.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v KIK

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v KIK

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Móda? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 44 Móda obchodů v Czech Republic včetně KIK a mnoha dalších.

arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.