logo
homeIcon
  1. separatorZdraví a krása
  2. separatorDM DROGERIE
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od DM DROGERIE

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy DM DROGERIE

DM Drogerie je přední evropský řetězec drogerií se sídlem v německém Karlsruhe. Společnost provozuje více než 3 700 prodejen ve 12 evropských zemích včetně České republiky. DM Drogerie nabízí prostřednictvím svých kamenných i internetových obchodů široký sortiment kosmetiky, wellness produktů a potřeb pro domácnost.

Často kladené otázky o DM DROGERIE

Co je DM DROGERIE?
close

Společnost DM Drogerie založil Götz Werner v Karlsruhe v roce 1973. V následujících desetiletích zažila značka obrovský růst a expandovala do mnoha zemí. V roce 2000 se DM silně etablovala v České republice a otevřela prodejny v mnoha městech a obcích.

Dnes je DM Drogerie jedním z předních řetězců drogerií v celé Evropě. V České republice provozuje více než 250 prodejen. Nacházejí se ve velkých městech, jako je Praha, Plzeň, Brno, Olomouc, Ostrava a další.

Jaké značky najdete v DM DROGERIE?
close

DM Drogerie nabízí široký výběr kvalitních značek a propaguje také své vlastní privátní značky, jako jsou Balea, Alverde, Dontodent, dmBio, Babylove, Trend It Up, Seinz, Denkmit a mnoho dalších.

Jak ušetřit v DM DROGERIE?
close

V DM Drogerii můžete ušetřit, pokud využijete všech jejich akcí a slev. Navštivte jejich webové stránky, kde najdete nejnovější nabídky, nebo se přihlaste k odběru jejich newsletteru, abyste byli informováni o jejich nejnovějších nabídkách a uvedení výrobků na trh. Kromě toho můžete ušetřit na poštovném díky dopravě zdarma u vybraných objednávek.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti DM DROGERIE v zemi?
close

DM Drogerie konkuruje dalším drogistickým řetězcům v České republice, mezi které patří Teta Drogerie, Douglas, TOP Drogerie, Prima Drogerie a Faberlic.

V kolik hodin otevírá DM DROGERIE své dveře?
close

Provozní doba se v jednotlivých prodejnách liší. Více informací o okolních prodejnách najdete na https://www.dm.cz/store

Kolik je v zemi DM DROGERIE obchodů?
close

DM Drogerie provozuje více než 250 prodejen po celé České republice, takže vždy najdete pobočku ve svém okolí.

Mohu nakupovat v DM DROGERIE online?
close

DM Drogerie má internetový obchod, kde si zákazníci mohou prohlédnout produkty, zobrazit jejich podrobný popis, najít aktuální akce a vybrat si z možností doručení nebo Klikni a vyzvedni. Společnost nabízí u vybraných objednávek dopravu zdarma.

Kde najdu nejnovější katalog DM DROGERIE?
close

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u DM Drogerie, je stáhnout si jejich bezplatnou aplikaci. Můžete si také vytvořit svůj zákaznický účet DM a získat tak přístup k dopravě zdarma a expresním odběrům. Sledujte DM Drogerie na sociálních sítích a získejte jejich nejnovější zprávy.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v DM DROGERIE?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.