logo
homeIcon
  1. separatorZdraví a krása
  2. separatorTETA DROGERIE

Získejte nejnovější nabídky od TETA DROGERIE

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy TETA DROGERIE

Teta Drogerie je česká síť drogerií se sídlem v Praze a Olomouci. Společnost provozuje více než 500 prodejen po celé České republice a na Slovensku. Prostřednictvím svých kamenných i internetových obchodů prodává široký sortiment kosmetiky, parfémů a domácích potřeb.

Často kladené otázky o TETA DROGERIE

Jak ušetřit v TETA DROGERIE?

U Teta Drogerie můžete ušetřit mnoha způsoby. Navštivte jejich webové stránky, kde najdete nejlepší nabídky a nejnižší ceny, a přihlaste se k odběru jejich newsletteru, abyste byli informováni o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v TETA DROGERIE?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je TETA DROGERIE?

Teta Drogerie byla založena v roce 1992 skupinou studentů ze Žamberka, kteří si chtěli vydělat na svou rockovou kapelu. V průběhu roku 2004 se společnost mohutně rozrostla a v tomto roce otevřela více než 80 prodejen. V letech 2005 a 2006 vybudovala své sídlo a logistická centra v Praze a Olomouci.

Dnes je Teta Drogerie jedním z největších řetězců drogerií v České republice. Provozuje více než 500 prodejen po celé republice a působí také na Slovensku. Její pobočky najdete v Praze, Plzni, Brně, Olomouci, Ostravě, Liberci, Českém Krumlově, Karlových Varech a mnoha dalších městech.

V kolik hodin otevírá TETA DROGERIE své dveře?

Dny a provozní doba se v jednotlivých prodejnách liší. Pro více informací navštivte jejich webové stránky.

Mohu nakupovat v TETA DROGERIE online?

Teta Drogerie má online obchod, kde zákazníci najdou všechny produkty s podrobnými informacemi, mohou využít jejich nejnovějších nabídek a využít doručovací služby a možnosti Klikni a vyzvedni.

Jaké značky najdete v TETA DROGERIE?

Teta Drogerie nabízí široký výběr kvalitních značek, mezi které patří Ameté, Ellie, Flore, Dentamax, Energy Pet, Happy Kid, Helios Herb, Innese, Bacto Stop, Rekisto, Vix, Q-clean, Tip Line a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti TETA DROGERIE v zemi?

Teta Drogerie konkuruje dalším drogeriím v České republice, mezi které patří Douglas, TOP Drogerie, Prima Drogerie, DM Drogerie a Faberlic.

Kolik je v zemi TETA DROGERIE obchodů?

V České republice je 508 prodejen Teta Drogerie, takže vždy najdete nějakou ve svém okolí. Navštivte stránky https://www.tetadrogerie.cz/prodejny a vyhledejte nejbližší prodejnu.

Kde najdu nejnovější katalog TETA DROGERIE?

Exkluzivní výhody v Teta Drogerie získáte, když si stáhnete jejich bezplatnou aplikaci a získáte jejich věrnostní kartu. Zákazníci s kartou Teta získávají speciální nabídky a sbírají body pro pozdější nákupy.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v TETA DROGERIE

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v TETA DROGERIE

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Zdraví a krása? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 23 Zdraví a krása obchodů v Czech Republic včetně TETA DROGERIE a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.