logo
homeIcon
  1. separatorZdraví a krása
  2. separatorBARVY A LAKY

Získejte nejnovější nabídky od BARVY A LAKY

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy BARVY A LAKY

Barvy a laky je český výrobce, který se specializuje na nátěrové hmoty a roztoky. V současné době provozuje více než 100 prodejen.

Často kladené otázky o BARVY A LAKY

Jak ušetřit v BARVY A LAKY?

Společnost Barvy a laky nabízí zákazníkům spoustu způsobů, jak ušetřit. Firma dbá na to, aby byli zákazníci vždy maximálně spokojení s nynější slevovou nabídkou. Můžete si kdykoliv prohlédnout aktuální nabídku na webových stránkách firmy, kde jsou k dispozici všechny nynější slevové akce. Zákazníci si mohou užívat až 25% slevy na vybrané výrobky.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v BARVY A LAKY?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je BARVY A LAKY?

Společnost byla poprvé založena v roce 1883 v České republice. Od té doby se firma Barvy a laky v tuzemsku značně rozrostla. Dnes, za více než 100 let působení, vytvořila společnost řadu výrobků, díky kterým si dokázala vydobýt silné místo na místním trhu.

V kolik hodin otevírá BARVY A LAKY své dveře?

Většina poboček Barvy a laky je otevřených od pondělí do pátku od 8 hodin do 12 hodin a od 13 hodin do 5 hodin. V sobotu jsou prodejny většinou otevřeny od 7 do 11 hodin. V neděli má většina poboček zavřeno.

Mohu nakupovat v BARVY A LAKY online?

Mrkněte na webové stránky Barvy a laky a vytvořte si zde účet, který vám zajistí přístup k jejich e-shopu. Díky vytvořenému účtu budete moci nakupovat a využívat řadu slevových výhod. Také si budete moci vždy prohlédnout historii vašich objednávek.

Jaké značky najdete v BARVY A LAKY?

Společnost Barvy a laky navrhuje, prodává a vyrábí své vlastní produkty pod stejnojmennou značku. Dále prodává výrobky od firem Nivea, Denas, Insutrol a mnohých dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti BARVY A LAKY v zemi?

Barvy a laky většinou konkurují podobným společnostem a prodejnám operujícím na českém trhu. Mezi společnostmi, se kterými Barvy a laky soutěží, nalezneme Teta, COLOR PAINT COATINGS, Farrow and Ball, Pantograff, DENAS COLOR a Rokospol.

Kolik je v zemi BARVY A LAKY obchodů?

V České republice provozuje společnost Barvy a laky 116 poboček, které nalezneme např. v Praze, Ostravě, Brně, Čelákovicích, Českých Budějovicích, Žilině, Letohradě a Přízemí.

Kde najdu nejnovější katalog BARVY A LAKY?

Zákazníci společnosti Barvy a laky mohou využívat řadu exkluzivních nabídek. Přihlaste se k odběru emailových novinek a nikdy nezmeškejte akční nabídku. Buďte první, kdo bude vědět o nejnovější akci.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v BARVY A LAKY

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v BARVY A LAKY

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Zdraví a krása? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 23 Zdraví a krása obchodů v Czech Republic včetně BARVY A LAKY a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.