logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od MARIONNAUD

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy MARIONNAUD

Marionnaud je mezinárodní řetězec specializující se na francouzské parfémy. Společnost v současné době sídlí v Paříži a zaměstnává více než 4 000 lidí v osmi zemích světa.

Často kladené otázky o MARIONNAUD

Jak ušetřit v MARIONNAUD?

Zákazníci mají spoustu možností, jak u Marionnaud ušetřit. Společnost neustále dbá na to, aby byli zákazníci s akčními nabídkami spokojeni. Můžete si kdykoliv prohlédnout týdenní nabídku společnosti na jejích webových stránkách, kde jsou k mání veškeré informace o slevových trhácích. Můžete získat až 30% slevu na vybrané zboží.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v MARIONNAUD?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je MARIONNAUD?

V roce 1958 otevřel Bernard Marionnaud svou první parfumerii ve francouzském Clamartu. Po počátečním úspěchu rozšířil Marionnaud během několika následujících let svou prodejní síť na celkový počet přibližně patnácti prodejen. Netrvalo dlouho a společnost začala expandovat do dalších zemí, včetně České republiky. Dnes je Marionnaud jedním z největších parfumérských a kosmetických řetězců v Evropě.

V kolik hodin otevírá MARIONNAUD své dveře?

Většina poboček Marionnaud je otevřena od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin, kromě neděle, kdy jsou pobočky zavřené.

Mohu nakupovat v MARIONNAUD online?

Prohlédněte si webové stránky Marionnaud a vytvořte si účet na e-shopu. Díky účtu budete mít možnost nakupovat online a získat přístup k nejnovějším akčním nabídkám. Marionnaud nabízí bezplatné doručení do jednotlivých poboček.

Jaké značky najdete v MARIONNAUD?

Obchod prodává a distribuuje svým zákazníkům velký výběr výrobků své vlastní privátní značky a několika dalších světových značek, jakými jsou např. Chanel, Clarins, Dior, Guerlain, Lancome a Yves Saint Laurent.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti MARIONNAUD v zemi?

Marionnaud konkuruje obdobným společnostem a prodejnám působícím na českém trhu. Jedná se např. o Lush, MANUFAKTURA, Dedra, Ziaja, AHAVA, a Lush Palladium.

Kolik je v zemi MARIONNAUD obchodů?

V České republice má Marionnaud v současné době 26 poboček, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Brně, Zlíně, Plzni, Olomouci a Kladně.

Kde najdu nejnovější katalog MARIONNAUD?

Zákazníci Marionnaud mohou využít řady výhod. Můžete se také přihlásit do mailing listu společnosti a mít tak přehled o všech jejích nabídkách a akcích. S každým nákupem také obdržíte bezplatně vzorky produktů.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.