logo

Získejte nejnovější nabídky od ORIFLAME

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy ORIFLAME

ORIFLAME je švédsko-švýcarská marketingová a kosmetická nadnárodní společnost, která prodává kosmetické výrobky. Zaměstnává více než 6000 zaměstnanců. Sídlo společnosti ORIFLAME se nachází ve švýcarském Schaffhausenu.

Často kladené otázky o ORIFLAME

Jak ušetřit v ORIFLAME?

Zákazníci mohou při nákupu u ORIFLAME ušetřit hned několik způsoby. Společnost dbá na to, aby byli zákazníci s jejími nabídkami spokojeni. Současnou týdenní nabídku ORIFLAME si můžete prohlédnout na webových stránkách, kde máte perfektní přehled o všech slevových akcích.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v ORIFLAME?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je ORIFLAME?

Společnost založili v roce 1967 ve Švédsku Jonas af Jochnick, Robert af Jochnick a Bengt Hellsten. Skupina chtěla začít podnikat s odlišnými produkty. Během následujících 50 let se ORIFLAME rozrostl a expandoval. Nyní působí ve více než 60 zemích světa včetně České republiky. ORIFLAME nyní funguje jako mezinárodní kosmetická společnost, která své výrobky prodává po celém světě. Její rozsáhlý sortiment přírodních, inovativních kosmetických výrobků se k zákazníkům dostává skrze přibližně 3,6 milionu nezávislých prodejců/konzultantů.

V kolik hodin otevírá ORIFLAME své dveře?

Většina poboček ORIFLAME je otevřena od pondělí do pátku od 11 do 18 hodin kromě sobot a nedělí, kdy jsou pobočky zavřeny.

Mohu nakupovat v ORIFLAME online?

Prohlédněte si webové stránky ORIFLAME a vytvořte si svůj vlastní účet, díky kterému budete moci nakupovat na e-shopu. Dále budete vždy upozorněni na nejnovější slevové akce. Kromě toho nabízí ORIFLAME také bezplatné doručení vybraných produktů.

Jaké značky najdete v ORIFLAME?

ORIFLAME prodává širokou nabídku produktů různých značek, včetně vlastních výrobků pod svými vlastními značkami. Mezi nabízenými značkami nalezneme Discover, NovAge, Baby O, Essense & Co, Feet Up, Giordani Gold, HairX, Love Nature, THE ONE, Optimals a řadu dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti ORIFLAME v zemi?

ORIFLAME konkuruje převážně s obdobnými prodejnami a společnostmi na českém trhu. Primárně jde o Lush, MANUFAKTURA, Dedra, Ziaja, AHAVA a Lush Palladium.

Kolik je v zemi ORIFLAME obchodů?

V České republice provozuje ORIFLAME celkem 10 poboček v Praze a Brně.

Kde najdu nejnovější katalog ORIFLAME?

Zákazníci ORIFLAME mohou využít řady exkluzivních výhod. Můžete se přihlásit do mailing listu a nechat si tak emailem zasílat nejžhavější nabídky a novinky. Buďte první, kdo se dozví o cenových trhácích

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v ORIFLAME

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v ORIFLAME

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Zdraví a krása? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 23 Zdraví a krása obchodů v Czech Republic včetně ORIFLAME a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.