logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od AVON

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy AVON

Avon je nadnárodní společnost, která se specializuje na výrobky pro krásu, osobní péči a domácnost. Sídlí v Londýně a působí ve více než 100 zemích. Společnost funguje na základě modelu přímého prodeje. Její výrobky prodávají převážně nezávislí zástupci společnosti Avon. Výrobky Avon však můžete zakoupit také prostřednictvím jejich internetového obchodu.

Často kladené otázky o AVON

Co je AVON?
close

Společnost Avon, původně známou jako "The California Perfume Company", založil David H. McConnell v roce 1886. Zpočátku McConnell prodával knihy podomním prodejem a jako dárek rozdával domácí parfémy. Když si uvědomil, že parfémy jsou populárnější než knihy, změnil zaměření svého podnikání na kosmetiku.

Společnost se inspirovala řekou Avon a v roce 1939 prošla rebrandingem a přijala název "Avon". V průběhu desetiletí se společnost Avon exponenciálně rozrostla. V roce 1991 vstoupila společnost na český trh a založila své sídlo v Praze.

Jaké značky najdete v AVON?
close

Avon formuluje, vyrábí a prodává vlastní řadu kosmetiky. Mezi dílčí značky, které společnost používá, patří ANEW, Avon True Color, Skin So Soft, Avon Care, Foot Works, Planet Spa a Avon Naturals.

Jak ušetřit v AVON?
close

U společnosti Avon můžete ušetřit mnoha způsoby. Můžete navštívit jejich webové stránky a najít úžasné nabídky v sekci Výprodej nebo kontaktovat svého oblíbeného prodejce a získat informace o nejnovějších nabídkách. Avon také nabízí dopravu zdarma u vybraných objednávek, což vám umožní ušetřit náklady na doručení.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti AVON v zemi?
close

Avon konkuruje dalším kosmetickým značkám a prodejcům v České republice, jako jsou Oriflame, Mary Kay, Yves Rocher, Rossmann a Douglas.

V kolik hodin otevírá AVON své dveře?
close

V internetovém obchodě Avon můžete nakupovat kdykoli nebo můžete kontaktovat zástupce společnosti Avon a domluvit si schůzku. Pracovní doba jednotlivých prodejců se může lišit.

Kolik je v zemi AVON obchodů?
close

V České republice se nenachází žádná pobočka společnosti Avon. Společnost funguje modelem přímého prodeje.

Mohu nakupovat v AVON online?
close

Nakupování online u společnosti Avon je velmi snadné. Navštivte jejich webové stránky, kde najdete nejnovější katalogy a nabídky a můžete využít dopravu zdarma na vybrané objednávky.

Kde najdu nejnovější katalog AVON?
close

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u společnosti Avon, je vstoupit do jejího zákaznického klubu. Jako člen získáte body za každý nákup, každý měsíc získáte nové odměny, přístup k přednostnímu testování a mnoho dalšího.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v AVON?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.