logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od SEPHORA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy SEPHORA

Sephora je francouzský obchodní řetězec specializující se na produkty osobní péče a kosmetiku. V současné době sídlí v Paříži a má více než 2 600 prodejen ve 34 zemích světa.

Často kladené otázky o SEPHORA

Jak ušetřit v SEPHORA?

Zákazníci mohou u společnosti Sephora ušetřit více způsobů. Společnost Sephora neustále dbá na to, aby byli zákazníci s jejími akcemi spokojeni. Můžete se podívat na aktuální týdenní nabídky Sephora, které jsou k dispozici na jejich webových stránkách, a najít pro vás jejich nejlepší ceny a výprodejové nabídky. Nezapomeňte, že Sephora také nabízí až 25% slevu na vybrané zboží.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v SEPHORA?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je SEPHORA?

Společnost Sephora byla založena v roce 1970, kdy ji v Paříži ve Francii založil Dominique Mandonnaud, původně jako vizionářský koncept kosmetického obchodu. Po počátečním úspěchu Mandonnaud v 90. letech 20. století značku Sephora dále rozšiřoval a přidával do katalogů kosmetické výrobky. Od té doby spustil internetové obchody a pobočky v mnoha zemích, například v České republice.

V kolik hodin otevírá SEPHORA své dveře?

Některé pobočky Sephora jsou k dispozici od pondělí do soboty od 9 do 21 hodin.

Mohu nakupovat v SEPHORA online?

Prohlédněte si webové stránky Sephora a vytvořte si vlastní účet v jejich internetovém obchodě. Díky účtu se můžete zaregistrovat a začít přidávat zboží do nákupního košíku a také dostávat upomínky na zvláštní příležitosti. Kromě toho Sephora nabízí doručovací služby pro objednávky nad 690 Kč.

Jaké značky najdete v SEPHORA?

Společnost prodává a distribuuje téměř 3 000 značek, vedle vlastní privátní značky Sephora Collection. Mezi tyto značkové výrobky patří například NARS Cosmetics, Too Faced Cosmetics, Fenty Beauty, Milk, Urban Decay, Lancôme Cosmetics, YSL Beauty, Huda Beauty a Bobbi Brown Cosmetics.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti SEPHORA v zemi?

Sephora většinou konkuruje jiným podobným obchodům a společnostem, které působí také v České republice. Mezi společnosti, kterým Sephora konkuruje, patří například MANUFAKTURA, Dedra, Ziaja, AHAVA a Lush Palladium.

Kolik je v zemi SEPHORA obchodů?

V České republice má Sephora v současné době 19 fyzických prodejních míst, která se nacházejí v Praze, Pardubicích a Brně.

Kde najdu nejnovější katalog SEPHORA?

Zákazníci obchodu Sephora mohou využívat mnoho exkluzivních výhod. Můžete se také přihlásit do mailing listu Sephora a nenechat si ujít jejich skvělé nabídky a novinky. Buďte první, komu budou nejnovější akční nabídky Sephora doručeny přímo do vaší e-mailové schránky. Stáhněte si také mobilní aplikaci Sephora a získejte přístup ke své věrnostní kartě i recenzím ve svém telefonu.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.