REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od SEPHORA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy SEPHORA

Sephora je francouzský obchodní řetězec specializující se na produkty osobní péče a kosmetiku. V současné době sídlí v Paříži a má více než 2 600 prodejen ve 34 zemích světa.

Často kladené otázky o SEPHORA

Co je SEPHORA?
Open

Společnost Sephora byla založena v roce 1970, kdy ji v Paříži ve Francii založil Dominique Mandonnaud, původně jako vizionářský koncept kosmetického obchodu. Po počátečním úspěchu Mandonnaud v 90. letech 20. století značku Sephora dále rozšiřoval a přidával do katalogů kosmetické výrobky. Od té doby spustil internetové obchody a pobočky v mnoha zemích, například v České republice.

Jaké značky najdete v SEPHORA?
Open

Společnost prodává a distribuuje téměř 3 000 značek, vedle vlastní privátní značky Sephora Collection. Mezi tyto značkové výrobky patří například NARS Cosmetics, Too Faced Cosmetics, Fenty Beauty, Milk, Urban Decay, Lancôme Cosmetics, YSL Beauty, Huda Beauty a Bobbi Brown Cosmetics.

Jak ušetřit v SEPHORA?
Open

Zákazníci mohou u společnosti Sephora ušetřit více způsobů. Společnost Sephora neustále dbá na to, aby byli zákazníci s jejími akcemi spokojeni. Můžete se podívat na aktuální týdenní nabídky Sephora, které jsou k dispozici na jejich webových stránkách, a najít pro vás jejich nejlepší ceny a výprodejové nabídky. Nezapomeňte, že Sephora také nabízí až 25% slevu na vybrané zboží.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti SEPHORA v zemi?
Open

Sephora většinou konkuruje jiným podobným obchodům a společnostem, které působí také v České republice. Mezi společnosti, kterým Sephora konkuruje, patří například MANUFAKTURA, Dedra, Ziaja, AHAVA a Lush Palladium.

V kolik hodin otevírá SEPHORA své dveře?
Open

Některé pobočky Sephora jsou k dispozici od pondělí do soboty od 9 do 21 hodin.

Kolik je v zemi SEPHORA obchodů?
Open

V České republice má Sephora v současné době 19 fyzických prodejních míst, která se nacházejí v Praze, Pardubicích a Brně.

Mohu nakupovat v SEPHORA online?
Open

Prohlédněte si webové stránky Sephora a vytvořte si vlastní účet v jejich internetovém obchodě. Díky účtu se můžete zaregistrovat a začít přidávat zboží do nákupního košíku a také dostávat upomínky na zvláštní příležitosti. Kromě toho Sephora nabízí doručovací služby pro objednávky nad 690 Kč.

Kde najdu nejnovější katalog SEPHORA?
Open

Zákazníci obchodu Sephora mohou využívat mnoho exkluzivních výhod. Můžete se také přihlásit do mailing listu Sephora a nenechat si ujít jejich skvělé nabídky a novinky. Buďte první, komu budou nejnovější akční nabídky Sephora doručeny přímo do vaší e-mailové schránky. Stáhněte si také mobilní aplikaci Sephora a získejte přístup ke své věrnostní kartě i recenzím ve svém telefonu.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v SEPHORA?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.