logo

Získejte nejnovější nabídky od ROSSMANN

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy ROSSMANN

Rossmann je německý řetězec drogerií se sídlem v Burgwedelu. Provozuje více než 4 500 prodejen v 8 evropských zemích a zaměstnává více než 60 500 pracovníků. V České republice má Rossmann více než 160 prodejen. Prostřednictvím svých poboček a internetových obchodů prodává kosmetiku, výrobky osobní péče a potřeby pro domácnost.

Často kladené otázky o ROSSMANN

Jak ušetřit v ROSSMANN?

U společnosti Rossmann můžete ušetřit peníze tím, že využijete jejich úžasné nabídky. Navštivte jejich webové stránky, kde najdete superúsporné nabídky, a přihlaste se k odběru jejich newsletteru, abyste byli informováni o jejich nejnovějších akcích a slevách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v ROSSMANN?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je ROSSMANN?

Společnost Rossmann založil Dirk Roβmann v roce 1972, kdy byla v Hannoveru slavnostně otevřena její první prodejna. V České republice začala společnost Rossmann působit v roce 1994. V průběhu let se společnost značně rozšířila a rozrostla. Otevřela nové prodejny, zařadila nové výrobky a spustila svůj věrnostní program.

Dnes Rossmann v České republice provozuje více než 160 prodejen. Pobočky najdete v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Olomouci, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Pardubicích, Zlíně, Havířově, Kladně, Mostě, Karviné, Frýdku-Místku, Karlových Varech, Jihlavě, Teplicích, Chomutově a mnoha dalších městech.

V kolik hodin otevírá ROSSMANN své dveře?

Dny a provozní doba se u jednotlivých poboček liší. Více informací o nejbližší prodejně najdete na https://www.rossmann.cz/kontakty

Mohu nakupovat v ROSSMANN online?

Nakupování online u společnosti Rossmann je velmi snadné. Navštivte jejich webové stránky, kde najdete všechny jejich výrobky a můžete využít neuvěřitelné nabídky, doručovací služby a možnosti Klikni a vyzvedni.

Jaké značky najdete v ROSSMANN?

Společnost Rossmann nabízí široký výběr vysoce kvalitních značek, včetně vlastních značek: ISANA, Babydream, enerBiO, Alterra a Ideenwelt.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti ROSSMANN v zemi?

Rossmann konkuruje dalším drogeriím v České republice, jako jsou Teta Drogerie, TOP Drogerie, Prima Drogerie, DM Drogerie a Dermacol.

Kolik je v zemi ROSSMANN obchodů?

V České republice je 166 prodejen Rossmann, takže vždy najdete nějakou ve svém okolí. Navštivte https://www.rossmann.cz/kontakty a vyhledejte nejbližší prodejny.

Kde najdu nejnovější katalog ROSSMANN?

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u společnosti Rossmann, je stáhnout si jejich aplikaci a vstoupit do jejich zákaznického klubu. Jako člen získáte speciální informace a nabídky. Sledujte stránky Rossmann na Facebooku, Instagramu a YouTube, abyste byli informováni o jejich nejnovějších nabídkách.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v ROSSMANN

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v ROSSMANN

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Zdraví a krása? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 23 Zdraví a krása obchodů v Czech Republic včetně ROSSMANN a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.