homeIcon
  1. separatorElektronika
  2. separatorVODAFONE
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od VODAFONE

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy VODAFONE

Vodafone je britská společnost zaměřená na poskytování mobilních telefonních služeb a prodej mobilních telefonů. Společnost Vodafone působí na trhu již dlouhou dobu a její ústředí se nachází v Berskhire ve Spojeném království. Vodafone má silné zastoupení v České republice, stejně jako v mnoha dalších evropských zemích.

Často kladené otázky o VODAFONE

Co je VODAFONE?
Open

Vodafone vznikl v roce 1982 založením společnosti Racal Strategic Radio Ltd., která fungovala jako dceřiná společnost Racal Electronics, specializující se na výrobu vojenské radiotechniky. Teprve v roce 1982 získala společnost Racal Radio dvě licence na mobilní telefony, a tak vznikl společný podnik Racal Vodafone: 80 % vlastnil Racal, 15 % Millicom a 5 % Hambros Bank.

V České republice se Vodafone usadil v roce 1999 pod názvem Český Mobil, až po letech změnil název. Od té doby má Vodafone na českém trhu vysoké renomé.

Jaké značky najdete v VODAFONE?
Open

Vodafone poskytuje své služby na základě licence skupiny Vodafone. Prodává také mobilní telefony známých značek, jako např: Samsung, LG, Apple, Xiaomi, Oppo, Huawei, Palm, TCL, Fairphone, Alcatel, Realme a další.

Jak ušetřit v VODAFONE?
Open

Ušetřit peníze u Vodafonu je velmi snadné, pokud využijete nabídky a akce zveřejněné na jejich oficiálních webových stránkách. Kromě toho Vodafone nabízí své speciální mobilní tarify, speciální mobilní tarify a předplacené tarify. Na Sleva365 najdete také nejnovější nabídky a akce společnosti Vodafone. Nabízejí také možnost pořídit si mobilní telefony cenově výhodným způsobem, a to uzavřením smlouvy na některý z tarifů a následným placením pevného měsíčního poplatku.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti VODAFONE v zemi?
Open

Vodafone v České republice konkuruje dalším společnostem, jako je T-Mobile, O2 a mnoho dalších.

V kolik hodin otevírá VODAFONE své dveře?
Open

Prodejny Vodafone jsou otevřeny od pondělí do soboty od 9 do 20 hodin. Některé prodejny mohou otevírací dobu měnit podle své polohy.

Kolik je v zemi VODAFONE obchodů?
Open

Vodafone působí v České republice prostřednictvím více než 20 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Petrské čtvrti, Novém Městě na Moravě, Příbrami.

Mohu nakupovat v VODAFONE online?
Open

Vodafone má také exkluzivní internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, zakoupit své produkty a obdržet je domů.

Kde najdu nejnovější katalog VODAFONE?
Open

Zákazníci mohou u Vodafonu využívat skvělé výhody, když nakupují online a nechají si produkty doručit až domů. Vodafone je společnost s vysokým renomé v Evropě, která nabízí služby mobilních telefonů a internetu. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým ze svých produktů umožňuje Vodafone jejich vrácení či výměnu.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v VODAFONE?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.