logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od ALZA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy ALZA

Alza je český internetový obchod zaměřený na prodej elektroniky a technologických produktů. Alza má dlouholetou historii na trhu a sídlí v Praze. V České republice prodává Alza své produkty výhradně prostřednictvím svého internetového obchodu.

Často kladené otázky o ALZA

Co je ALZA?
close

Alza byla založena v roce 1998 v Praze v České republice Alešem Zavoralem, který získal obchodní licenci v roce 1994. Od svých počátků si Alza kladla za cíl stát se referenční platformou pro elektronické obchodování v České republice a dnes je největším e-shopem na českém trhu a jedním z nejvýznamnějších v Evropě.

V následujících letech prošla Alza silným procesem expanze s rozšířením o velké množství produktů, čímž dosáhla vysokého renomé na českém trhu. V současné době působí Alza v České republice prostřednictvím svého exkluzivního internetového obchodu.

Jaké značky najdete v ALZA?
close

Alza prodává produkty známých značek, jako jsou MSI, ASUS, Apple, Lenovo, HP, Acer, Fujitsu, Dell, Gigabyte, Huawei, Microsoft, One-Netbook, Razer, Toshiba, Realmer, Umax, Apexel, Amazon, Aukey, Baseus, Aligator, Garmin, Xiaomi, Samsung, Canon, Black Shark, Hi Future, Huawei, Hyperbass, Chipolo, iGET, Jedel, F150, Govee, Eternico, Endorfy, Edimax a mnoho dalších.

Jak ušetřit v ALZA?
close

Ušetřit peníze u Alzy je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce na Alza. Jako členové VIP programu Alza získávají zákazníci velké slevy.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti ALZA v zemi?
close

Alza v České republice konkuruje dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Emos, Datart, Czc a další.

V kolik hodin otevírá ALZA své dveře?
close

Alza nemá v České republice žádné fyzické prodejny.

Kolik je v zemi ALZA obchodů?
close

Alza nemá v České republice žádné fyzické prodejny. Zákazníci však mohou navštívit její exkluzivní internetový obchod a objevit všechny její produkty.

Mohu nakupovat v ALZA online?
close

Alza má exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě Alza mohou zákazníci najít velký výběr výrobků za zvýhodněné ceny.

Kde najdu nejnovější katalog ALZA?
close

Zákazníci mohou u společnosti Alza využívat velké výhody, protože nakupují online a výrobky dostávají až domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků Alza podporuje vrácení a výměnu zboží. V internetovém obchodě Alza mohou zákazníci sledovat svou objednávku. Jako členové VIP programu Alza získávají zákazníci skvělé výhody.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v ALZA?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.