logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od OKAY

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy OKAY

OKAY je český maloobchodní prodejce, který se specializuje na spotřební zboží a nábytek. Společnost provozuje více než 100 poboček po celé České republice a zaměstnává přes 1 000 lidí.

Často kladené otázky o OKAY

Jak ušetřit v OKAY?

Zákazníci mohou u OKAY ušetřit řadou způsobů. Společnost neustále dbá na to, aby byli zákazníci s jejími slevovými akcemi spokojeni. Nynější týdenní nabídka OKAY je k dispozici na webových stránkách společnosti, kde jsou vám k dispozici všechny její slevové akce. Kromě toho nabízí společnost slevu 10% na vybrané předměty.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v OKAY?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je OKAY?

Společnost OKAY byla oficiálně založena v roce 1994 v České republice. V současné době OKAY provozuje v České republice a na Slovensku přibližně 140 kamenných prodejen a také svůj vlastní e-shop. Společnost je jedním z nejvýznamnějších prodejců elektroniky a nábytku.

V kolik hodin otevírá OKAY své dveře?

Většina poboček OKAY je otevřena od pondělí do pátku od 9 do 19 hodin a od soboty do neděle od 9 do 17 hodin.

Mohu nakupovat v OKAY online?

Prohlédněte si webové stránky OKAY a vytvořte si svůj vlastní účet, který vám umožní nakupovat na e-shopu a získat přístup k řadě exkluzivních slevových akcí. Kromě toho budete vždy upozorněni na novou slevovou nabídku a budete si moci kdykoliv prohlédnout historii svých objednávek.

Jaké značky najdete v OKAY?

Společnost OKAY prodává a distribuuje velký výběr značkových výrobků, mezi něž patří například HP, Lenovo, Samsung, Kingston, Microsoft, Sony, Genius a Philips.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti OKAY v zemi?

Společnost OKAY prodává a distribuuje velký výběr značkových výrobků, mezi něž patří například výrobky značek HP, Lenovo, Samsung, Kingston, Microsoft, Sony, Genius a Philips.

Kolik je v zemi OKAY obchodů?

V České republice má OKAY v současné době 121 prodejen, která se nacházejí mimo jiné v Praze, Děčíně, Chebu, Rokycanech, Bruntále, Kroměříži, Olomouci, Brně, Brodě, Chocni, Králové a Čestlicích.

Kde najdu nejnovější katalog OKAY?

Zákazníci OKAY mohou využít řadu výhod, které jim společnost nabízí. Kdykoliv se můžete přihlásit k mailing listu a začít tak emailově odebírat nejnovější nabídky a akce. Vždy buďte v obraze a nezmeškejte ani jeden slevový trhák.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.