logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od CZC

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy CZC

CZC je český internetový obchod zaměřený na prodej elektroniky. Sídlo CZC s bohatou historií na trhu se nachází v Praze. V České republice CZC prodává své produkty výhradně online.

Často kladené otázky o CZC

Jak ušetřit v CZC?

Ušetřit peníze u CZC je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Na MyDeals365 najdete také všechny nabídky a akce u CZC. Díky členství v CZC.Klubu mohou zákazníci získat slevy na každý nákup. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním CZC na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v CZC?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je CZC?

Společnost CZC byla založena v roce 1998 v České republice. Od svých počátků si CZC klade za cíl dodávat svým zákazníkům počítače a elektroniku předních značek na trhu. V následujících letech prošla společnost CZC silným procesem obchodní expanze s rozšířením o velké množství produktů. V krátké době se CZC stalo jedním z nejrenomovanějších obchodů na českém trhu v oblasti prodeje elektroniky.

V kolik hodin otevírá CZC své dveře?

CZC nemá v České republice fyzické prodejny.

Mohu nakupovat v CZC online?

CZC má exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě CZC mohou zákazníci najít velký výběr výrobků za zvýhodněné ceny.

Jaké značky najdete v CZC?

CZC prodává produkty známých značek, jako jsou Acer, ASUS, Fujitsu, HP, Microsoft, Eurocom, Razer, Apple, Dell, Gigabyte, MSI, Honor, Umax, AMD, Intel, Canon, Panasonic, Sony, Samsung, LG a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti CZC v zemi?

CZC konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou Expert, Alza, Datart,a mnoha dalším.

Kolik je v zemi CZC obchodů?

CZC nemá v České republice fyzické prodejny. Zákazníci však mohou navštívit její exkluzivní internetový obchod, objevit její produkty a nakoupit.

Kde najdu nejnovější katalog CZC?

Zákazníci mohou u CZC využívat velké výhody, když nakupují online a nechají si výrobky doručit až domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků umožňuje CZC jejich vrácení a výměnu. Na všechny výrobky prodávané společností CZC se vztahuje tovární záruka. Na oficiálních webových stránkách CZC mohou zákazníci najít časopis Geek Magazine, který přináší všechny novinky ze světa technologií.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.