REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od CZC

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy CZC

CZC je český internetový obchod zaměřený na prodej elektroniky. Sídlo CZC s bohatou historií na trhu se nachází v Praze. V České republice CZC prodává své produkty výhradně online.

Často kladené otázky o CZC

Co je CZC?
Open

Společnost CZC byla založena v roce 1998 v České republice. Od svých počátků si CZC klade za cíl dodávat svým zákazníkům počítače a elektroniku předních značek na trhu. V následujících letech prošla společnost CZC silným procesem obchodní expanze s rozšířením o velké množství produktů. V krátké době se CZC stalo jedním z nejrenomovanějších obchodů na českém trhu v oblasti prodeje elektroniky.

Jaké značky najdete v CZC?
Open

CZC prodává produkty známých značek, jako jsou Acer, ASUS, Fujitsu, HP, Microsoft, Eurocom, Razer, Apple, Dell, Gigabyte, MSI, Honor, Umax, AMD, Intel, Canon, Panasonic, Sony, Samsung, LG a mnoho dalších.

Jak ušetřit v CZC?
Open

Ušetřit peníze u CZC je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Na MyDeals365 najdete také všechny nabídky a akce u CZC. Díky členství v CZC.Klubu mohou zákazníci získat slevy na každý nákup. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním CZC na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti CZC v zemi?
Open

CZC konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou Expert, Alza, Datart,a mnoha dalším.

V kolik hodin otevírá CZC své dveře?
Open

CZC nemá v České republice fyzické prodejny.

Kolik je v zemi CZC obchodů?
Open

CZC nemá v České republice fyzické prodejny. Zákazníci však mohou navštívit její exkluzivní internetový obchod, objevit její produkty a nakoupit.

Mohu nakupovat v CZC online?
Open

CZC má exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě CZC mohou zákazníci najít velký výběr výrobků za zvýhodněné ceny.

Kde najdu nejnovější katalog CZC?
Open

Zákazníci mohou u CZC využívat velké výhody, když nakupují online a nechají si výrobky doručit až domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků umožňuje CZC jejich vrácení a výměnu. Na všechny výrobky prodávané společností CZC se vztahuje tovární záruka. Na oficiálních webových stránkách CZC mohou zákazníci najít časopis Geek Magazine, který přináší všechny novinky ze světa technologií.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v CZC?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.