logo
homeIcon
  1. separatorElektronika
  2. separatorELECTROWORLD
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od ELECTROWORLD

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy ELECTROWORLD

Electroworld je jedním z největších multikanálových řetězců specializujících se na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích elektrospotřebičů a veškerého příslušenství, včetně poskytování souvisejících služeb.

Často kladené otázky o ELECTROWORLD

Co je ELECTROWORLD?
close

Od roku 2016 byl Electroworld již sedmkrát oceněn prestižním titulem Superbrands, který je uznáním vynikajícího postavení značky na místním trhu.

Jaké značky najdete v ELECTROWORLD?
close

Apple, Tefal, Samsung, Black Decker, Teka, MSi a TP-Link jsou některé z vysoce kvalitních značek, které najdete v Electroworldu.

Jak ušetřit v ELECTROWORLD?
close

V Electroworldu můžete ušetřit mnoha způsoby. Například můžete procházet sekci Akce na jeho webových stránkách a najít slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy Electroworld, abyste mohli využít nejlepší propagační akce a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti ELECTROWORLD v zemi?
close

Mezi konkurenty společnosti Electroworld patří například společnosti Datart, CZC, Okay, Euronics a TS Bohemia.

V kolik hodin otevírá ELECTROWORLD své dveře?
close

Electroworld má otevřeno každý den od 9:00 do 21:00 hodin.

Kolik je v zemi ELECTROWORLD obchodů?
close

Electroworld má 40 prodejen po celé České republice.

Mohu nakupovat v ELECTROWORLD online?
close

Na webových stránkách Electroworldu najdete exkluzivní nabídky a slevy. Na webových stránkách jsou k dispozici informace o doručení a také katalogy a informační stránky.

Kde najdu nejnovější katalog ELECTROWORLD?
close

Pokud chcete získat exkluzivní výhody u společnosti Ratio, měli byste se přihlásit k odběru na jejích webových stránkách. Tím získáte bezplatný obsah i exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Společnost Ratio můžete také sledovat na Facebooku, Instagramu, YouTube a TikToku, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v ELECTROWORLD?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.