logo
homeIcon
  1. separatorElektronika
  2. separatorEVA SUPERMARKET
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od EVA SUPERMARKET

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy EVA SUPERMARKET

EVA Supermarket je český řetězec prodejen zaměřený na prodej elektroniky, technologií a rychloobrátkového zboží. Společnost EVA Supermarket s dlouholetou historií na trhu sídlí v Mělníku v České republice.

Často kladené otázky o EVA SUPERMARKET

Co je EVA SUPERMARKET?
close

Společnost EVA Supermarket byla založena v roce 2000 v České republice společností Zásobování. Od svých počátků si společnost EVA Supermarket kladla za cíl poskytovat svým zákazníkům široký sortiment elektroniky a stát se předním dovozcem elektroniky v České republice. V následujících letech prošla společnost silným procesem obchodní expanze s doplněním velkého množství výrobků.

Jaké značky najdete v EVA SUPERMARKET?
close

EVA Supermarket prodává výrobky známých značek, jako jsou Adler, Aiwa, C-Tech, Orava, GoGEN, Sony, Vivax, Yankee, Camry, Beko, Cattara, Indesit, Hoover, Hisense, LG, Philips, Samsung, Sony, Extol Premium, Florina, Hama, Koma, Keter a mnoho dalších.

Jak ušetřit v EVA SUPERMARKET?
close

Ušetřit peníze v supermarketu EVA je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních webových stránkách. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce v EVA Supermarket. EVA Supermarket navíc nabízí svým zákazníkům možnost platit na splátky.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti EVA SUPERMARKET v zemi?
close

EVA Supermarket konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například 4Home, Alza, Mall a další.

V kolik hodin otevírá EVA SUPERMARKET své dveře?
close

Prodejny EVA Supermarket jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8 do 19 hodin, v sobotu od 8 do 15 hodin a v neděli od 13 do 19 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Kolik je v zemi EVA SUPERMARKET obchodů?
close

EVA Supermarket působí v České republice prostřednictvím své velké prodejny, která se nachází v Mělníku.

Mohu nakupovat v EVA SUPERMARKET online?
close

EVA Supermarket má exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě EVA Supermarket najdou zákazníci velký výběr produktů za akční ceny.

Kde najdu nejnovější katalog EVA SUPERMARKET?
close

Zákazníci mohou v EVA Supermarketu využívat velkých výhod, které jim přináší nakupování přes internet a odběr zboží až domů. V případě jakýchkoli potíží s některým z výrobků umožňuje EVA Supermarket vrácení a výměnu zboží. Společnost EVA Supermarket má odborný tým prodejců, kteří jsou připraveni svým zákazníkům poradit. Zákazníci mohou sledovat svou objednávku v internetovém obchodě společnosti EVA Supermarket.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v EVA SUPERMARKET?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.