logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od M.A.T.

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy M.A.T.

M.A.T. je česká společnost, která se specializuje na stavební materiály a potřeby pro domácnost. V současné době zaměstnává více než 250 lidí.

Často kladené otázky o M.A.T.

Jak ušetřit v M.A.T.?

Zákazníci mohou u společnosti M.A.T. ušetřit více způsobů. Společnost M.A.T. neustále dbá na to, aby byli zákazníci s jejími akcemi spokojeni. Můžete se podívat na aktuální týdenní nabídky společnosti M.A.T., které jsou k dispozici na jejich webových stránkách, a najít tak pro vás jejich nejlepší ceny a výprodejové nabídky. Nezapomeňte, že na vybrané zboží můžete ušetřit až 10 %.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v M.A.T.?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je M.A.T.?

Společnost působí na českém trhu od roku 1993, kdy byla společnost M.A.T. založena. V současné době zaujímá přední místo na českém trhu velkoobchodních prodejců v oblasti železářství, potřeb pro dům a zahradu.

V kolik hodin otevírá M.A.T. své dveře?

Některé pobočky společnosti M.A.T. jsou k dispozici od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin s výjimkou soboty a neděle, kdy zůstávají zavřené.

Mohu nakupovat v M.A.T. online?

Prohlédněte si webové stránky společnosti M.A.T. a vytvořte si vlastní účet v jejich internetovém obchodě. Díky účtu se můžete zaregistrovat a začít přidávat zboží do nákupního košíku a také dostávat upomínky ke zvláštním příležitostem nebo kontrolovat historii svých nákupů. Obchod navíc nabízí také doručovací služby.

Jaké značky najdete v M.A.T.?

M.A.T. prodává a distribuuje vybrané značky pocházející od českých výrobců i zahraničních obchodníků z Číny, Indie, Polska, Německa a dalších zemí. Mezi tyto značky patří například Banquet, Florina, Lamart a Tescoma.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti M.A.T. v zemi?

M.A.T. většinou konkuruje jiným podobným obchodům a společnostem působícím také v České republice. Mezi společnosti, se kterými M.A.T. soutěží, patří například U Rotta, AROK shop, Hornbach, Bauhaus, V. J. Rousek nebo Baumax.

Kolik je v zemi M.A.T. obchodů?

V České republice má společnost M.A.T. v současné době 6 prodejních míst, která se nacházejí v Praze, Plzni, na Smíchově a na Lochotínské.

Kde najdu nejnovější katalog M.A.T.?

Zákazníci M.A.T. mohou v tomto obchodě využívat mnoho exkluzivních výhod. Můžete se také přihlásit k odběru e-mailů M.A.T. a nenechat si ujít jejich skvělé nabídky a nejnovější zprávy. Buďte první, komu budou nejnovější akční nabídky M.A.T. doručeny přímo do vaší e-mailové schránky.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.