REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od RAVAK

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy RAVAK

Ravak je největším výrobcem koupelnového vybavení v České republice a jedním z hlavních hráčů na evropském trhu.

Často kladené otázky o RAVAK

Co je RAVAK?
Open

Společnost Ravak byla založena v roce 1991 jako společnost s ručením omezeným. Později, v roce 1997, se stala akciovou společností. Od samého počátku nese název, který odráží jména jejích zakladatelů rodin Vařekových a Kreysových. Obě rodiny společnost stále aktivně řídí.

Jaké značky najdete v RAVAK?
Open

Společnost Ravak navrhuje, vyrábí a prodává výrobky své značky. Každý jejich výrobek je vytvořen za použití nejvyšších standardů a kvalitních materiálů.

Jak ušetřit v RAVAK?
Open

U společnosti Ravak můžete ušetřit mnoha způsoby. Na jejích webových stránkách můžete například procházet sekci Akce, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy Ravak, abyste mohli využít nejlepší propagační akce a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti RAVAK v zemi?
Open

Mezi konkurenty společnosti Ravak patří například Jika, Senesi, Sanitino a Teiko.

V kolik hodin otevírá RAVAK své dveře?
Open

Ravak otevírá své dveře od pondělí do pátku od 9:30 do 18:00. V sobotu má otevřeno od 10:00 do 14:00.

Kolik je v zemi RAVAK obchodů?
Open

Ravak má v České republice 4 fyzické prodejny.

Mohu nakupovat v RAVAK online?
Open

Na webových stránkách Ravaku najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru jeho newsletteru. Na webových stránkách jsou k dispozici informace o doručení a také katalogy.

Kde najdu nejnovější katalog RAVAK?
Open

Pokud chcete u Ravaku získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru na jeho webových stránkách. Tím získáte bezplatný obsah i exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Ravak můžete také sledovat na Instagramu, Facebooku, Pinterestu a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v RAVAK?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.