logo

Získejte nejnovější nabídky od OBI

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy OBI

OBI je německý řetězec hobbymarketů se sídlem v německém Wermelskirchenu. Společnost provozuje více než 50 národních sítí po celé Evropě a zaměstnává více než 30 000 zaměstnanců.

Často kladené otázky o OBI

Jak ušetřit v OBI?

Zákazníci mohou u OBI ušetřit hned několika způsoby. Společnost dbá na to, aby byli zákazníci s její slevovou nabídkou spokojeni. Současnou týdenní nabídku si můžete prohlédnout na webových stránkách společnosti, kde najdete všechny slevové akce. Nezapomeňte se přihlásit do věrnostního klubu OBI Loyalty Club, která vám zajistí postupně vyšší slevy s každým nákupem.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v OBI?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je OBI?

Příběh společnosti se začal psát v roce 1970, kdy Emil Lux, Manfred Maus a Klaus Birker otevřeli první prodejnu OBI v Hamburku-Poppenbuettelu. Maus koupil název firmy OBI za 3 000 franků od podnikatelů, kteří provozovali stejnojmenné železářství ve Francii. V následujících letech se společnost začala rozrůstat a expandovat. V České republice začala společnost půsOBIt až v roce 1995.

V kolik hodin otevírá OBI své dveře?

Většina poboček OBI je otevřena od pondělí do neděle od 8 do 20 hodin

Mohu nakupovat v OBI online?

Prohlédněte si webové stránky OBI a vytvořte si svůj vlastní účet. Díky němu budete moci nakupovat online na e-shopu a také získáte přístup ke speciálním nabídkám a historii svých objednávek. Společnost nabízí také doručení vaší objednávky.

Jaké značky najdete v OBI?

OBI prodává a distribuuje velký výběr výrobků světových značek, jakými jsou jsou Bosch, Alpina, Gardena, Weber, Napoleon, Philips, Knauf, Luxol, Paulmann, Karibu a další.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti OBI v zemi?

OBI konkuruje obdobným prodejnám a společnostem na českém trhu. Patří mezi ně např. U Rotta, AROK shop, Bauhaus, V. J. Rousek, a bauMax.

Kolik je v zemi OBI obchodů?

V České republice provozuje OBI v současné době 33 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Chebu, Brnu, České Lípě, Jihlavě a Kolíně.

Kde najdu nejnovější katalog OBI?

Zákazníci OBI mohou využívat řadu exkluzivních výhod. Můžete se přihlásit k odběru mailing listu OBI a nenechat si tak ujít nejnovější nabídky a žhavé novinky. Buďte první, kdo bude vědět o cenových trhácích.

OBI customers can take advantage of many exclusive benefits with the store. You can also subscribe to OBI’s mailing list and don’t miss out on their great deals and their latest news. Be the first person to receive OBI’s latest sale deals delivered right to your inbox.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v OBI

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v OBI

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Nástroje a materiály? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 19 Nástroje a materiály obchodů v Czech Republic včetně OBI a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.