logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od HAUS SPEZI

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy HAUS SPEZI

Haus Spezi je společnost zaměřená na velkoobchodní a maloobchodní prodej zahradní a sanitární techniky, elektrického a ručního nářadí, obkladů, dlažeb, sanity a všeho pro váš dům, zahradu, stavbu a dílnu.

Často kladené otázky o HAUS SPEZI

Co je HAUS SPEZI?
close

V obchodě Haus Spezi najde zákazník téměř vše, co očekává od marketu pro kutily, zahrádkáře a stavebníky, ale i pro ty, kteří si chtějí vybavit svůj domov.

Společnost Haus Spezi klade důraz na spokojenost svých zákazníků a nabízí také mnoho doplňkových služeb, jako je míchání barev, rozvoz zboží vlastní dopravou, poradenství, pronájem přívěsů a další.

Jaké značky najdete v HAUS SPEZI?
close

Rabalux, Ráj dřeva, Raver, Rayovac, One For All, Shame on you, Lagis s.r.o, Halbich, Greenworks, GTM Professional, Bohemia Bike a Bosch jsou některé z vysoce kvalitních značek, které najdete v Haus Spezi.

Jak ušetřit v HAUS SPEZI?
close

V Haus Spezi můžete ušetřit mnoha způsoby. Na jejích webových stránkách můžete například procházet sekci Speciální nabídky, kde najdete slevy na nejrůznější produkty. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy Haus Spezi, abyste mohli využít nejlepších akcí a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti HAUS SPEZI v zemi?
close

Mezi konkurenty společnosti Haus Spezi patří například Datart, Electroworld, CZC, Okay, Euronics a TS Bohemia.

V kolik hodin otevírá HAUS SPEZI své dveře?
close

Haus Spezi má otevřeno od pondělí do pondělí od 8:00 do 19:00 hodin.

Kolik je v zemi HAUS SPEZI obchodů?
close

Haus Spezi má jednu fyzickou prodejnu, která se nachází v areálu největšího nákupního centra Stop Shop v Třebíči.

Mohu nakupovat v HAUS SPEZI online?
close

Na internetových stránkách společnosti Haus Spezi najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru newsletteru a získat tak 5% slevu. Na webových stránkách jsou k dispozici informace o doručení i katalogy.

Kde najdu nejnovější katalog HAUS SPEZI?
close

Pokud chcete u společnosti Haus Spezi získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru na jejích webových stránkách. Tím získáte bezplatný obsah i exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili. Společnost Haus Spezi můžete také sledovat na Facebooku, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v HAUS SPEZI?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.