logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od HECHT

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy HECHT

Hecht je česká společnost, která se specializuje na zahradní techniku a potřeby. V současné době má tato značka více než 40 prodejních míst rozmístěných v regionu.

Často kladené otázky o HECHT

Co je HECHT?
close

Za 30 let působení na českém trhu si společnost Hecht vybudovala pevnou pozici ve svém oboru. Dnes je Hecht jedním z největších distributorů zahradní techniky v České a Slovenské republice a zároveň jedním z největších distributorů zahradní techniky ve střední Evropě.

Jaké značky najdete v HECHT?
close

Společnost Hecht vyrábí, prodává a distribuuje vlastní výběr značkových výrobků pod privátní značkou Hecht.

Jak ušetřit v HECHT?
close

Zákazníci mohou u společnosti Hecht ušetřit více způsobů. Společnost Hecht neustále dbá na to, aby zákazníci byli s jejími akcemi spokojeni. Můžete se podívat na aktuální týdenní nabídky společnosti Hecht, které jsou k dispozici na jejich webových stránkách, a najít tak pro vás jejich nejlepší ceny a výprodejové nabídky. Navíc se můžete také zapojit do bonusového VIP programu Hecht a začít sbírat body, které můžete vyměnit za slevy.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti HECHT v zemi?
close

Hecht většinou konkuruje jiným podobným obchodům a společnostem působícím také v České republice. Mezi konkurenční společnosti, se kterými Hecht soupeří, patří například Baumax, U Rotta, AROK shop, Bauhaus, V. J. Rousek nebo M.A.T.

V kolik hodin otevírá HECHT své dveře?
close

Některé pobočky společnosti Hecht jsou k dispozici od pondělí do neděle od 8 do 20 hodin.

Kolik je v zemi HECHT obchodů?
close

V České republice má Hecht v současné době 48 prodejních míst, která se nacházejí mimo jiné v Hlavním městě, Praze, Středočeském, Jihočeském, Plzeňském, Karlovarském, Ústeckém, Zlínském a Olomouckém kraji.

Mohu nakupovat v HECHT online?
close

Prohlédněte si webové stránky společnosti Hecht a vytvořte si vlastní účet v jejím internetovém obchodě. Pomocí účtu se můžete zaregistrovat a začít přidávat zboží do nákupního košíku a také dostávat upomínky ke zvláštním příležitostem nebo kontrolovat historii svých nákupů. Společnost Hecht také nabízí bezplatné doručovací služby při objednávce nad 2990 Kč.

Kde najdu nejnovější katalog HECHT?
close

Zákazníci obchodu Hecht mohou využívat mnoho exkluzivních výhod. Můžete se také přihlásit do mailing listu Hecht a nenechat si ujít jejich skvělé nabídky a nejnovější zprávy. Buďte první, komu budou nejnovější akční nabídky Hecht doručeny přímo do vaší e-mailové schránky.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v HECHT?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.