logo

Získejte nejnovější nabídky od KOBERCE BRENO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy KOBERCE BRENO

Koberce Breno je česká společnost, která se specializuje na podlahové krytiny. Se sídlem v Praze provozuje 65 prodejen po celé České republice a mnoho poboček na Slovensku. Koberce Breno prodává podlahové krytiny v široké škále barev, vzorů a materiálů prostřednictvím kamenných i internetových obchodů.

Často kladené otázky o KOBERCE BRENO

Jak ušetřit v KOBERCE BRENO?

Ušetřit peníze u společnosti Koberce Breno je velmi snadné. Na jejich webových stránkách můžete procházet sekci Speciální nabídky, kde najdete superúsporné nabídky, nebo se přihlásit k odběru jejich newsletteru, abyste získali nejnovější akce a slevy a ušetřili na všem, co potřebujete.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v KOBERCE BRENO?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je KOBERCE BRENO?

Společnost Koberce Breno byla založena v roce 1994. Zpočátku společnost působila jako velkoobchod. Později rozšířila své aktivity a otevřela řadu maloobchodních poboček po celé České republice.

Dnes má společnost Koberce Breno 65 prodejen po celé zemi. Pobočky najdete v Praze, Brně, Břeclavi, České Lípě, Českých Budějovicích, Tetschen, Havířově, Havlíčkově Brodě, Jeseníku, Karviné, Kladně, Olomouci, Plzni, Přerově a mnoha dalších městech.

V kolik hodin otevírá KOBERCE BRENO své dveře?

Provozní dny a časy jsou pro každou provozovnu jiné. Většina prodejen je otevřena od 9:00 do 19:00, ale v některých pobočkách může být pracovní doba odlišná. Společnost nabízí zákaznický servis každý den od 8:00 do 17:00 hodin.

Mohu nakupovat v KOBERCE BRENO online?

Společnost Koberce Breno má internetový obchod. Navštivte jejich webové stránky, kde najdete podrobné informace o produktech a porovnání cen. Společnost také nabízí doručovací služby, možnost Klikni a vyzvedni a úžasné nabídky.

Jaké značky najdete v KOBERCE BRENO?

Společnost Koberce Breno nabízí výrobky pod vlastní značkou. Každý jejich výrobek je vytvořen za použití nejvyšších standardů a kvalitních materiálů.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti KOBERCE BRENO v zemi?

Koberce Breno konkurují dalším prodejcům materiálů a nářadí, jako jsou Ravak, Hecht, Sapho, Obi, Uni Hobby, Haus Spezi, M.A.T., Hornbach a Baumax.

Kolik je v zemi KOBERCE BRENO obchodů?

V České republice se nachází 65 prodejen Koberce Breno, takže vždy najdete nějakou ve svém okolí. Nejbližší prodejnu najdete na https://www.breno.cz/.

Kde najdu nejnovější katalog KOBERCE BRENO?

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u společnosti Koberce Breno, je vytvořit si účet na jejich webových stránkách. Můžete je také sledovat na Instagramu, Facebooku a YouTube, abyste byli informováni o jejich nejnovějších novinkách a nabídkách.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v KOBERCE BRENO

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v KOBERCE BRENO

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Nástroje a materiály? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 19 Nástroje a materiály obchodů v Czech Republic včetně KOBERCE BRENO a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.