logo

Získejte nejnovější nabídky od BAUMAX

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy BAUMAX

Baumax je rakouský řetězec obchodů pro kutily. V České republice provozuje více než 20 poboček.

Často kladené otázky o BAUMAX

Jak ušetřit v BAUMAX?

Zákazníci mohou se společností Baumax ušetřit peníze mnoha způsoby. Společnost Baumax neustále dbá na to, aby byli zákazníci s jejími akcemi spokojeni. Můžete se podívat na aktuální týdenní nabídky společnosti Baumax, které jsou k dispozici na jejich webových stránkách, a najít tak pro vás jejich nejlepší ceny a výprodejové nabídky. Nezapomeňte, že můžete také získat přístup k věrnostní kartě Baumax, kde najdete speciální slevy na další nákupy.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v BAUMAX?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je BAUMAX?

Společnost Baumax byla oficiálně založena v roce 1976 v rakouském Klosterneuburgu. V následujících letech se Baumax dokázal rozrůst i za hranice a počátkem 90. let 20. století se dostal i na další území, například do České republiky.

V kolik hodin otevírá BAUMAX své dveře?

Některé pobočky společnosti Baumax jsou k dispozici od pondělí do neděle od 8 do 20 hodin.

Mohu nakupovat v BAUMAX online?

Prohlédněte si webové stránky společnosti Baumax a vytvořte si vlastní účet v jejím internetovém obchodě. Díky účtu se můžete zaregistrovat a začít přidávat zboží do nákupního košíku, stejně jako dostávat upomínky ke zvláštním příležitostem nebo kontrolovat historii svých nákupů. Obchod navíc nabízí také doručovací služby.

Jaké značky najdete v BAUMAX?

Společnost Baumax prodává a distribuuje vybrané značky, mezi které patří ATS2, Einhell, Cellfast, Economic, Stanley, Black + Decker, Asist, deKoral, Dulux a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti BAUMAX v zemi?

Baumax většinou konkuruje jiným podobným obchodům a společnostem působícím také v České republice. Mezi společnosti, se kterými Baumax soupeří, patří například U Rotta, AROK shop, Bauhaus, V. J. Rousek nebo M.A.T..

Kolik je v zemi BAUMAX obchodů?

V České republice má Baumax v současné době 24 prodejních míst, která se nacházejí mimo jiné v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Frýdku-Místku, Chebu, Ostravě, Znojmě a Olomouci.

Kde najdu nejnovější katalog BAUMAX?

Zákazníci obchodu Baumax mohou využívat mnoho exkluzivních výhod. Můžete se také přihlásit k odběru e-mailů od společnosti Baumax a nenechat si ujít jejich skvělé nabídky a nejnovější zprávy. Buďte první, kdo obdrží nejnovější akční nabídky obchodu Baumax doručené přímo do své e-mailové schránky. Stáhněte si mobilní aplikaci Baumax a získejte přístup k jejich nejnovějšímu zboží.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v BAUMAX

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v BAUMAX

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Nástroje a materiály? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 19 Nástroje a materiály obchodů v Czech Republic včetně BAUMAX a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.