logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od BAUMAX

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy BAUMAX

Baumax je rakouský řetězec obchodů pro kutily. V České republice provozuje více než 20 poboček.

Často kladené otázky o BAUMAX

Co je BAUMAX?
close

Společnost Baumax byla oficiálně založena v roce 1976 v rakouském Klosterneuburgu. V následujících letech se Baumax dokázal rozrůst i za hranice a počátkem 90. let 20. století se dostal i na další území, například do České republiky.

Jaké značky najdete v BAUMAX?
close

Společnost Baumax prodává a distribuuje vybrané značky, mezi které patří ATS2, Einhell, Cellfast, Economic, Stanley, Black + Decker, Asist, deKoral, Dulux a mnoho dalších.

Jak ušetřit v BAUMAX?
close

Zákazníci mohou se společností Baumax ušetřit peníze mnoha způsoby. Společnost Baumax neustále dbá na to, aby byli zákazníci s jejími akcemi spokojeni. Můžete se podívat na aktuální týdenní nabídky společnosti Baumax, které jsou k dispozici na jejich webových stránkách, a najít tak pro vás jejich nejlepší ceny a výprodejové nabídky. Nezapomeňte, že můžete také získat přístup k věrnostní kartě Baumax, kde najdete speciální slevy na další nákupy.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti BAUMAX v zemi?
close

Baumax většinou konkuruje jiným podobným obchodům a společnostem působícím také v České republice. Mezi společnosti, se kterými Baumax soupeří, patří například U Rotta, AROK shop, Bauhaus, V. J. Rousek nebo M.A.T..

V kolik hodin otevírá BAUMAX své dveře?
close

Některé pobočky společnosti Baumax jsou k dispozici od pondělí do neděle od 8 do 20 hodin.

Kolik je v zemi BAUMAX obchodů?
close

V České republice má Baumax v současné době 24 prodejních míst, která se nacházejí mimo jiné v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Frýdku-Místku, Chebu, Ostravě, Znojmě a Olomouci.

Mohu nakupovat v BAUMAX online?
close

Prohlédněte si webové stránky společnosti Baumax a vytvořte si vlastní účet v jejím internetovém obchodě. Díky účtu se můžete zaregistrovat a začít přidávat zboží do nákupního košíku, stejně jako dostávat upomínky ke zvláštním příležitostem nebo kontrolovat historii svých nákupů. Obchod navíc nabízí také doručovací služby.

Kde najdu nejnovější katalog BAUMAX?
close

Zákazníci obchodu Baumax mohou využívat mnoho exkluzivních výhod. Můžete se také přihlásit k odběru e-mailů od společnosti Baumax a nenechat si ujít jejich skvělé nabídky a nejnovější zprávy. Buďte první, kdo obdrží nejnovější akční nabídky obchodu Baumax doručené přímo do své e-mailové schránky. Stáhněte si mobilní aplikaci Baumax a získejte přístup k jejich nejnovějšímu zboží.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v BAUMAX?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.