logo

Získejte nejnovější nabídky od BAUHAUS

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti BAUHAUS

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy BAUHAUS

V Bauhausu najdete specializované sortimenty pod jednou střechou.

Často kladené otázky o BAUHAUS

Jak ušetřit v BAUHAUS?

Pokud chcete ušetřit, můžete navštívit webové stránky Bauhaus a projít si sekci Výprodej. Nezapomeňte také navštívit stránku My Deal 365, kde najdete nejnovější katalogy Bauhaus, abyste mohli využít nejlepší propagační akce a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v BAUHAUS?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího. Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je BAUHAUS?

Bauhaus působí v Nizozemsku od roku 2015, kdy bylo v pátek 4. září 2015 otevřeno první stavební centrum v Groningenu.

V kolik hodin otevírá BAUHAUS své dveře?

Otevírací doba obchodu Bauhaus je od pondělí do soboty od 9:00 do 19:00 a v neděli od 9:00 do 18:00.

Mohu nakupovat v BAUHAUS online?

Na webových stránkách Bauhausu najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale pokud se přihlásíte k odběru jeho newsletteru, budete dostávat i nejnovější slevy a informace. Navíc zde najdete rady pro případ, že byste je potřebovali.

Jaké značky najdete v BAUHAUS?

ADMIRAL, Camargue, Gardol, CANTOFLEX, Kingstone, LOGOCLIC, Mixomat, NEPTUNE, PALAZZO, Piardino, Portaferm, STABILIT, Sunfun, Swingcolor, Toolson, COMPLETE a WISENT jsou některé z vysoce kvalitních značek, které najdete ay Bauhaus.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti BAUHAUS v zemi?

Mezi konkurenty společnosti Bauhaus patří například Hornbach, Obi a Tom.

Kolik je v zemi BAUHAUS obchodů?

Bauhaus má mnoho prodejen rozmístěných po celé České republice.

Kde najdu nejnovější katalog BAUHAUS?

Pokud to, co chcete, je získat exkluzivní výhody u Bauhausu, měli byste se přihlásit k odběru jeho webových stránek. Tím získáte bezplatný obsah i exkluzivní nabídky. Také je zde mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili, jako jsou kreditní karty, stejně jako informace o doručení.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v BAUHAUS

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v BAUHAUS

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Nástroje a materiály? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 19 Nástroje a materiály obchodů v Czech Republic včetně BAUHAUS a mnoha dalších.

arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.