logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od MOUNTFIELD

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy MOUNTFIELD

Mountfield je český prodejce specializující se na zahradní techniku a bazény. Společnost sídlí ve Strančicích a má více než 70 prodejen po celé České republice a na Slovensku. Prostřednictvím svých provozoven a internetových obchodů prodává zahradní techniku, zahradní nábytek, bazény, výrobky pro volnočasové aktivity a krmivo pro domácí zvířata.

Často kladené otázky o MOUNTFIELD

Co je MOUNTFIELD?
close

Společnost Mountfield byla založena v roce 1991 v České republice. Svou první prodejnu otevřeli ve středočeských Mnichovicích. V průběhu let se společnost rozrostla a stala se jedním z předních českých a slovenských prodejců zahradní techniky a nábytku. V současné době Mountfield provozuje více než 70 prodejních míst.

Jaké značky najdete v MOUNTFIELD?
close

Mountfield prodává vysoce kvalitní výrobky od renomovaných dodavatelů. Všechny jejich výrobky jsou podrobně testovány náročnými zátěžovými testy, které zajišťují jejich kvalitu. Mezi značky, které Mountfield nabízí, patří Global Garden Products, Emak, Honda, Goizper Group, Ariens, Scan Com, Foot Garden a mnoho dalších.

Jak ušetřit v MOUNTFIELD?
close

Ušetřit peníze u Mountfield je velmi snadné. Můžete navštívit jejich webové stránky, kde najdete nejnovější nabídky a využít dopravu zdarma na vybrané objednávky.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti MOUNTFIELD v zemi?
close

Mountfield konkuruje dalším prodejnám s železářským zbožím v České republice, jako jsou například Fieldmann, Koberce Breno, Ravak, Hornbach a Obi.

V kolik hodin otevírá MOUNTFIELD své dveře?
close

Většina prodejen Mountfield má otevřeno každý den od 9:00 do 18:00 hodin. Otevírací doba se může měnit v závislosti na lokalitě. Více informací o otevírací době jednotlivých prodejen najdete na https://www.mountfield.cz/prodejny.

Kolik je v zemi MOUNTFIELD obchodů?
close

Mountfield provozuje 58 prodejen po celé České republice. Nejbližší prodejnu najdete na https://www.mountfield.cz/prodejny

Mohu nakupovat v MOUNTFIELD online?
close

Díky internetovému obchodu společnosti Mountfield můžete nakoupit vše potřebné z pohodlí domova. Navštivte jejich webové stránky, kde najdete úžasné nabídky a můžete využít dopravu zdarma na vybrané objednávky.

Kde najdu nejnovější katalog MOUNTFIELD?
close

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u společnosti Mountfield, je zapojit se do jejího věrnostního programu. Jako člen získáte spoustu odměn, včetně exkluzivních nabídek. Můžete také získávat body a vyměňovat je za kupóny nebo produkty. Sledujte stránky Mountfield na Facebooku, Instagramu a YouTube, abyste byli informováni o jejich novinkách a nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v MOUNTFIELD?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.