logo

Získejte nejnovější nabídky od HORNBACH

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy HORNBACH

Hornbach nabízí stavební i zahradní výrobky. V současné době má rozsáhlé pobočky v Německu, Lucembursku, Nizozemsku, Rakousku, Rumunsku, Slovensku, Švédsku, Švýcarsku a České republice.

Často kladené otázky o HORNBACH

Jak ušetřit v HORNBACH?

V Hornbachu můžete ušetřit mnoha způsoby. Na jejích webových stránkách můžete například procházet sekci Akce, kde najdete slevy na nejrůznější výrobky. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy Hornbach, abyste mohli využít nejlepší propagační akce a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v HORNBACH?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je HORNBACH?

Společnost Hornbach byla založena v roce 1968 a byla první evropskou společností, která otevřela kombinovaný obchod se stavebním a zahradním zbožím.

V kolik hodin otevírá HORNBACH své dveře?

Hornbach má otevřeno od pondělí do soboty. Od pondělí do pátku má otevřeno od 7:00 do 21:00 hodin. V sobotu je otevřeno od 8:00 do 21:00.

Mohu nakupovat v HORNBACH online?

Na webových stránkách Hornbachu najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru jeho newsletteru. Na webových stránkách jsou k dispozici návody i informace o doručení.

Jaké značky najdete v HORNBACH?

Hornbach nabízí mnoho vysoce kvalitních značek, jako jsou Bondex, Color Expert, Graham & Brown, Henkel, Hornbach, Knauf, Loctites, Mapei, Methylene, Modulan, Nespoli, Oasis, Primalex, Prolux, Roxolide, StyleColor, The Wall, Worx a Xyladecor.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti HORNBACH v zemi?

Mezi konkurenty společnosti Hornbach patří společnosti Obi, Bauhaus, Toom a Hagebau.

Kolik je v zemi HORNBACH obchodů?

Hornbach má 10 prodejen po celé České republice.

Kde najdu nejnovější katalog HORNBACH?

Pokud chcete u Hornbachu získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru na jeho webových stránkách. Tím získáte bezplatný obsah i exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Společnost Hornbach můžete také sledovat na Facebooku, Youtube a Instagramu, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v HORNBACH

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v HORNBACH

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Nástroje a materiály? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 19 Nástroje a materiály obchodů v Czech Republic včetně HORNBACH a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.