logo

Získejte nejnovější nabídky od DŮM BAREV

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy DŮM BAREV

Dům Barev je síť lakoven v České republice. Společnost patří do americké skupiny PPG. Dům Barev se sídlem v Praze provozuje více než 110 prodejen po celé republice. Prostřednictvím svých kamenných i internetových obchodů nabízí barvy, malířské potřeby a mnoho dalších produktů.

Často kladené otázky o DŮM BAREV

Jak ušetřit v DŮM BAREV?

V Dům Barev můžete ušetřit mnoha způsoby. Navštivte jejich internetový obchod a najděte úžasné nabídky v sekci Speciální nabídky, nebo se přihlaste k odběru jejich newsletteru a dostávejte do své schránky superúsporné měsíční nabídky.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v DŮM BAREV?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je DŮM BAREV?

Společnost Dům Barev byla založena skupinou PPG. PPG je americká společnost, která působí v oblasti nátěrových hmot již 140 let. V současné době působí ve více než 70 zemích. Dnes má Dům Barev v České republice více než 110 prodejen.

Pobočky najdete v Blansku, Brně, Bruntále, Břeclavi, Chebu, Chrudimi, Domažlicích, Hodoníně, Holicích, Jablonci nad Nisou, Jesenici, Jihlavě, Krnově, Lanškrouně a Letohradě, Liberec, Mohelnice, Náchod, Napajedla, Olomouc, Opava, Ostrava, Plzeň, Písek, Praha, Přerov, Sokolov, Strážnice, Svitavy, Šumperk, Tachov, Tábor, Trutnov a Otrokovice.

V kolik hodin otevírá DŮM BAREV své dveře?

Provozní dny a doba se u jednotlivých prodejen Dům Barev liší. Více informací o nejbližších provozovnách získáte na https://www.dumbarev.cz/. O státních svátcích se může provozní doba měnit.

Mohu nakupovat v DŮM BAREV online?

Dům Barev má internetový obchod, kde zákazníci najdou všechny produkty, podrobné informace a ceny. Navštivte jejich webové stránky a využijte exkluzivní nabídky, doručovací služby a možnosti Klikni a vyzvedni.

Jaké značky najdete v DŮM BAREV?

Dům Barev nabízí širokou škálu kvalitních značek, včetně Primalex, Balakryl, Bondex, Sigma, Johnstones, Practitioner a Progold.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti DŮM BAREV v zemi?

Dům Barev konkuruje dalším prodejnám barev v České republice, jako jsou Hornbach, Bauhaus, OBI a Colorlak.

Kolik je v zemi DŮM BAREV obchodů?

Dům Barev má v České republice více než 110 prodejen, takže vždy najdete pobočku ve svém okolí. Navštivte https://www.dumbarev.cz/ a najděte svou nejbližší prodejnu.

Kde najdu nejnovější katalog DŮM BAREV?

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u Dům Barev, je přihlásit se k odběru jejich newsletteru. Můžete je také sledovat na Facebooku, Instagramu a YouTube, abyste byli informováni o jejich nejnovějších novinkách a nabídkách.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v DŮM BAREV

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v DŮM BAREV

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Nástroje a materiály? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 19 Nástroje a materiály obchodů v Czech Republic včetně DŮM BAREV a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.