logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorZARA
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od ZARA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy ZARA

Zara je španělský maloobchodní prodejce oděvů se sídlem ve španělském městě Arteixo. Je to jedna z největších mezinárodních módních společností, která má více než 2000 prodejen v 96 zemích světa. Zara je součástí skupiny Inditex, nadnárodní oděvní společnosti, která vlastní a provozuje několik značek.

Společnost prodává oblečení, doplňky, obuv, plavky, kosmetiku a parfémy prostřednictvím svých provozoven a internetového obchodu.

Často kladené otázky o ZARA

Co je ZARA?
close

Historie společnosti Zara sahá do roku 1975, kdy španělský podnikatel Amancio Ortega otevřel v Galicii malý obchod s oblečením s názvem Zorba. Původní název odkazoval na klasický film Řek Zorba. Později jej Ortega změnil na Zara, protože podobný název měl i nedaleký bar.

Úspěch společnosti díky levným módním výrobkům vedl k rychlému globálnímu růstu. Ortega zavedl nové postupy pro zkrácení výrobních časů jednotlivých produktů, což nazval "okamžitou módou".

Na český trh vstoupila Zara v roce 2003. Její pobočky najdete v Praze, Brně, Ostravě a mnoha dalších městech.

Jaké značky najdete v ZARA?
close

Zara navrhuje, vyrábí a prodává své výrobky pod vlastní značkou. Společnost ročně vyrobí více než 450 milionů kusů zboží a všechny je zpracovává ve svém distribučním centru ve Španělsku.

Jak ušetřit v ZARA?
close

Při nákupu u společnosti Zara můžete ušetřit několika způsoby. V outletech je zboží dostupné za skvělé ceny. Společnost také nabízí mnoho slev pro zákazníky na svém e-shopu, včetně sezónních slev a výhod pro odběratele svého newsletteru.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti ZARA v zemi?
close

Zara konkuruje mnoha velice oblíbeným značkám, jakými jsou např. H&M, Lindex, Primark, Forever 21, Gap a Bershka.

V kolik hodin otevírá ZARA své dveře?
close

Většina prodejen Zara je otevřena každý den. Přesná otevírací doba závisí na lokaci pobočky.

Kolik je v zemi ZARA obchodů?
close

V České republice společnost provozuje 15 prodejen Czech Republic. Najít je můžete na webových stránkách https://www.Zara.com/cz/en/z-stores-st1404.html?v1=11108.

Mohu nakupovat v ZARA online?
close

Nakupovat můžete přímo na e-shopu Zara, kde můžete využít funkci Click & Collect. Společnost nabízí doručení zdarma u vybraného zboží a skvělé slevy.

Kde najdu nejnovější katalog ZARA?
close

Nejlepší způsob jak získat maximum výhod, které společnost nabízí, je bezplatné stažení její aplikace. Získáte přístup k akčním nabídkám a dalším výhodám.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v ZARA?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.