homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorBERSHKA
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od BERSHKA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy BERSHKA

Bershka je španělská maloobchodní oděvní společnost založená v roce 1998 ve Španělsku. Značka je součástí španělské skupiny Inditex (která vlastní značky jako Zara, Massimo Dutti, Pull&Bear, Oysho, Uterqüe, Stradivarius a Zara Home). Společnost sídlí v Barceloně ve Španělsku.

Často kladené otázky o BERSHKA

Co je BERSHKA?
Open

Společnost Bershka vznikla v roce 1998 jako nový obchod a koncept "rychlé módy" zaměřený na mladý cílový trh. V současné době má společnost více než 973 prodejen v 75 zemích.

Jaké značky najdete v BERSHKA?
Open

Bershka navrhuje, vyrábí a prodává výrobky své značky. Každý její výrobek je vytvořen za použití nejvyšších standardů a kvalitních materiálů.

Jak ušetřit v BERSHKA?
Open

V obchodě Bershka lze ušetřit mnoha způsoby. Na jejích webových stránkách si například můžete prohlédnout sekci Výprodej, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy Bershka, abyste mohli využít nejlepších akcí a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti BERSHKA v zemi?
Open

Mezi konkurenty společnosti Bershka patří Pull&Bear, Stradivarius, Zara a Mango.

V kolik hodin otevírá BERSHKA své dveře?
Open

Bershka otevírá své dveře každý den. Od pondělí do úterý má otevřeno od 10:00 do 23:00 hodin. Od pátku do neděle má Bershka otevřeno od 10:00 do 0:00 hodin.

Kolik je v zemi BERSHKA obchodů?
Open

Bershka má 973 prodejen po celém světě. Prodejny Bershka najdete v Africe, Asii, Evropě a Americe.

Mohu nakupovat v BERSHKA online?
Open

Na internetových stránkách společnosti Bershka najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru jejího newsletteru. Na webových stránkách je k dispozici průvodce velikostí pro případ, že máte pochybnosti o své velikosti, a také informace o doručení.

Kde najdu nejnovější katalog BERSHKA?
Open

Pokud chcete získat exkluzivní výhody u společnosti Bershka, měli byste se přihlásit k odběru jejích webových stránek. Tím získáte bezplatný obsah a také exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili. Společnost Bershka můžete také sledovat na Instagramu, Facebooku, Twitteru, Pinterestu, TikToku a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v BERSHKA?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.