logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorBERSHKA
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od BERSHKA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy BERSHKA

Bershka je španělská maloobchodní oděvní společnost založená v roce 1998 ve Španělsku. Značka je součástí španělské skupiny Inditex (která vlastní značky jako Zara, Massimo Dutti, Pull&Bear, Oysho, Uterqüe, Stradivarius a Zara Home). Společnost sídlí v Barceloně ve Španělsku.

Často kladené otázky o BERSHKA

Jak ušetřit v BERSHKA?

V obchodě Bershka lze ušetřit mnoha způsoby. Na jejích webových stránkách si například můžete prohlédnout sekci Výprodej, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy Bershka, abyste mohli využít nejlepších akcí a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v BERSHKA?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je BERSHKA?

Společnost Bershka vznikla v roce 1998 jako nový obchod a koncept "rychlé módy" zaměřený na mladý cílový trh. V současné době má společnost více než 973 prodejen v 75 zemích.

V kolik hodin otevírá BERSHKA své dveře?

Bershka otevírá své dveře každý den. Od pondělí do úterý má otevřeno od 10:00 do 23:00 hodin. Od pátku do neděle má Bershka otevřeno od 10:00 do 0:00 hodin.

Mohu nakupovat v BERSHKA online?

Na internetových stránkách společnosti Bershka najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru jejího newsletteru. Na webových stránkách je k dispozici průvodce velikostí pro případ, že máte pochybnosti o své velikosti, a také informace o doručení.

Jaké značky najdete v BERSHKA?

Bershka navrhuje, vyrábí a prodává výrobky své značky. Každý její výrobek je vytvořen za použití nejvyšších standardů a kvalitních materiálů.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti BERSHKA v zemi?

Mezi konkurenty společnosti Bershka patří Pull&Bear, Stradivarius, Zara a Mango.

Kolik je v zemi BERSHKA obchodů?

Bershka má 973 prodejen po celém světě. Prodejny Bershka najdete v Africe, Asii, Evropě a Americe.

Kde najdu nejnovější katalog BERSHKA?

Pokud chcete získat exkluzivní výhody u společnosti Bershka, měli byste se přihlásit k odběru jejích webových stránek. Tím získáte bezplatný obsah a také exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili. Společnost Bershka můžete také sledovat na Instagramu, Facebooku, Twitteru, Pinterestu, TikToku a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.