logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od SMARTY

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy SMARTY

Smarty je česká síť prodejen zaměřená na prodej elektroniky a technologických produktů. Sídlo společnosti Smarty, která má dlouholetou historii na trhu, se nachází v Praze.

Často kladené otázky o SMARTY

Co je SMARTY?
close

Společnost Smarty byla založena v roce 2012 v České republice. Od svého počátku si Smarty klade za cíl poskytovat svým zákazníkům široký sortiment elektroniky předních značek na trhu, a to za velmi příznivé ceny. V následujících letech prošla společnost Smarty silným procesem obchodní expanze s přidáním velkého množství produktů a otevřením prodejen po celé České republice.

Jaké značky najdete v SMARTY?
close

Smarty prodává produkty známých značek, jako jsou Apple, Motorola, Nokia, RealME, Samsung, Xiaomi, Alcatel, Asus, Aligator, Google, Honor, Huawei, HTC, CPA, Caterpillar, i.Safe, OnePlus, Poco, Oscal, Vivo, UleFone, TCL, Tecno a mnoho dalších.

Jak ušetřit v SMARTY?
close

Ušetřit peníze u Smarty je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Na MyDeals365 najdete také všechny nabídky a propagační akce společnosti Smarty. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Smarty na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti SMARTY v zemi?
close

Smarty konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Alza.cz, Heureka, Mobilprovas.cz a další.

V kolik hodin otevírá SMARTY své dveře?
close

Prodejny Smarty mají otevřeno od pondělí do neděle od 9 do 21 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Kolik je v zemi SMARTY obchodů?
close

Smarty působí v České republice prostřednictvím více než 20 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, na Zličíně, v Brně-střed.

Mohu nakupovat v SMARTY online?
close

Smarty má také exkluzivní internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, zakoupit výrobky a obdržet je domů. V obchodě Smarty je sekce "Akce", kde zákazníci najdou velký výběr produktů za zvýhodněné ceny.

Kde najdu nejnovější katalog SMARTY?
close

Zákazníci mohou v obchodě Smarty využívat velké výhody, protože nakupují online a dostávají své výrobky domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků umožňuje Smarty vrácení a výměnu. Na všechny výrobky prodávané společností Smarty se vztahuje tovární záruka. Smarty má exkluzivní zákaznický servis.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v SMARTY?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.