logo

Získejte nejnovější nabídky od SMARTY

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy SMARTY

Smarty je česká síť prodejen zaměřená na prodej elektroniky a technologických produktů. Sídlo společnosti Smarty, která má dlouholetou historii na trhu, se nachází v Praze.

Často kladené otázky o SMARTY

Jak ušetřit v SMARTY?

Ušetřit peníze u Smarty je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Na MyDeals365 najdete také všechny nabídky a propagační akce společnosti Smarty. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Smarty na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v SMARTY?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je SMARTY?

Společnost Smarty byla založena v roce 2012 v České republice. Od svého počátku si Smarty klade za cíl poskytovat svým zákazníkům široký sortiment elektroniky předních značek na trhu, a to za velmi příznivé ceny. V následujících letech prošla společnost Smarty silným procesem obchodní expanze s přidáním velkého množství produktů a otevřením prodejen po celé České republice.

V kolik hodin otevírá SMARTY své dveře?

Prodejny Smarty mají otevřeno od pondělí do neděle od 9 do 21 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Mohu nakupovat v SMARTY online?

Smarty má také exkluzivní internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, zakoupit výrobky a obdržet je domů. V obchodě Smarty je sekce "Akce", kde zákazníci najdou velký výběr produktů za zvýhodněné ceny.

Jaké značky najdete v SMARTY?

Smarty prodává produkty známých značek, jako jsou Apple, Motorola, Nokia, RealME, Samsung, Xiaomi, Alcatel, Asus, Aligator, Google, Honor, Huawei, HTC, CPA, Caterpillar, i.Safe, OnePlus, Poco, Oscal, Vivo, UleFone, TCL, Tecno a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti SMARTY v zemi?

Smarty konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Alza.cz, Heureka, Mobilprovas.cz a další.

Kolik je v zemi SMARTY obchodů?

Smarty působí v České republice prostřednictvím více než 20 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, na Zličíně, v Brně-střed.

Kde najdu nejnovější katalog SMARTY?

Zákazníci mohou v obchodě Smarty využívat velké výhody, protože nakupují online a dostávají své výrobky domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků umožňuje Smarty vrácení a výměnu. Na všechny výrobky prodávané společností Smarty se vztahuje tovární záruka. Smarty má exkluzivní zákaznický servis.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v SMARTY

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v SMARTY

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Elektronika? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 25 Elektronika obchodů v Czech Republic včetně SMARTY a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.