logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorGEOX
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od GEOX

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy GEOX

Geox je italský řetězec obchodů zaměřený na prodej obuvi a módních doplňků. Společnost Geox má na trhu již dlouhou historii. Její sídlo nalezneme v italské Montebelluně. Geox má silné zastoupení jak v České republice, tak v řadě dalších evropských států.

Často kladené otázky o GEOX

Co je GEOX?
close

Společnost Geox založil v roce 1995 Mario Moretti Polegato, kterého napadla myšlenka perforovat podrážky svých bot, aby mohly „dýchat“ a jejich nošení tak bylo pohodlnější.

Během následujících let prošla společnost procesem expanze do řady evropských států, mezi kterými je i Česká republika. Boty Geox si na českém trhu získaly renomé pohodlné a oblíbené obuvi.

V České republice začala společnost Geox působit na začátku druhého tisíciletí a postupně si vybudovala skvělou reputaci.

Jaké značky najdete v GEOX?
close

Geox je známým výrobcem obuvi a módních doplňků, které prodává pod svou vlastní značkou.

Jak ušetřit v GEOX?
close

Společnost Geox uživatelům nabízí spoustu možností, jak při nákupu ušetřit. Slevové nabídky jsou zveřejňovány na webových stránkách společnosti. Kromě toho Geox často uvádí sezónní akce a nabídky. Na Sleva 365 budete mít k dispozici také zlevněný sortiment Geox. Doporučujeme také sledovat profily společnosti Geox na sociálních sítích, kde jsou slevové nabídky zveřejňovány taktéž.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti GEOX v zemi?
close

Geox v České republice soupeří např. s Botas, Foot Locker, Baťa a dalšími podobnými společnostmi.

V kolik hodin otevírá GEOX své dveře?
close

Prodejny Geox jsou otevřeny od pondělí do soboty mezi 9. a 21. hodinou. Některé prodejny mohou mít i odlišné provozní doby, v závislosti na své lokalitě.

Kolik je v zemi GEOX obchodů?
close

Geox provozuje v České republice více než 50 prodejen, které nalezneme v Praze, Petrské čtvrti, Zlíně, Brně a dalších městech.

Mohu nakupovat v GEOX online?
close

Geox nabízí také exkluzivní e-shop, kde mohou zákazníci porovnávat ceny, nakupovat produkty a nechat si objednávky poslat až domů. V relevantní záložce e-shopu naleznou zákazníci široký sortiment produktů za akční cenu.

Kde najdu nejnovější katalog GEOX?
close

Zákazníci si mohou užívat výhod nabízených společností Geox díky e-shopu a doručení až domů. V případě jakýchkoliv nepříjemností společnost Geox umožňuje vrácení a výměnu zboží. Geox provozuje také exkluzivní zákaznický servis..

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v GEOX?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.