logo

Získejte nejnovější nabídky od MARY KAY

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti MARY KAY

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy MARY KAY

Mary Kay je americká společnost zaměřená na přímý prodej kosmetiky a kosmetických výrobků. Sídlo společnosti Mary Kay, která má na trhu dlouhou historii, se nachází v Addisonu v Texasu ve Spojených státech. Společnost Mary Kay má silné zastoupení v České republice, stejně jako v mnoha dalších zemích po celém světě.

Často kladené otázky o MARY KAY

Jak ušetřit v MARY KAY?

Ušetřit peníze u Mary May je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. V internetovém obchodě si zákazníci mohou najít nejbližšího kosmetického poradce a zeptat se na nabídky a akce. Na Sleva 365 najdete také nejnovější slevy a akce u Mary Kay. Přihlášením k odběru newsletteru je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v MARY KAY?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího. Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je MARY KAY?

Společnost Mary Kay byla založena v roce 1963, kdy Mary Kay Ashová zahájila v roce 1963 činnost prvního podniku Beauty by Mary Kay. Nabízela řadu výrobků pro péči o pleť. V 70. letech 20. století se společnost spojila s nezávislými prodejci a zahájila proces globální expanze. V České republice se Mary Kay usadila v roce 2000 a od té doby je u nás vedoucí značkou v segmentu kosmetiky a kosmetických výrobků. V současné době působí Mary Kay v České republice a prodává své výrobky prostřednictvím široké sítě kosmetických poradců.

V kolik hodin otevírá MARY KAY své dveře?

Mary Kay nemá v České republice žádné fyzické prodejny.

Mohu nakupovat v MARY KAY online?

Mary Kay má exkluzivní internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny a zakoupit jejich výrobky. Při nákupu online mohou zákazníci obdržet své výrobky domů.

Jaké značky najdete v MARY KAY?

Společnost Mary Kay je výrobcem kosmetiky a kosmetických výrobků, a proto prodává výrobky pod svou vlastní značkou.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti MARY KAY v zemi?

Mary Kay konkuruje v České republice dalším značkám, jako jsou Avon, Revlon, Elizabeth Arden a mnoho dalších.

Kolik je v zemi MARY KAY obchodů?

Mary Kay nemá v České republice žádné fyzické prodejny.

Kde najdu nejnovější katalog MARY KAY?

Zákazníci mohou u společnosti Mary Kay využívat velké výhody. Kromě toho se mohou stát konzultanty značky a dále prodávat výrobky Mary Kay. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým ze svých výrobků umožňuje společnost Mary Kay vrácení a výměnu. Výrobky Mary Kay mají zaručenou kvalitu a jsou vyrobeny z těch nejlepších surovin.

Prostřednictvím internetového obchodu Mary Kay se zákazníci mohou spojit s nezávislým kosmetickým poradcem. Na oficiálních webových stránkách společnosti Mary Kay je k dispozici sekce „Tipy a trendy“, kde zákaznice naleznou tipy na líčení a další informace.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v MARY KAY

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v MARY KAY

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Zdraví a krása? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 23 Zdraví a krása obchodů v Czech Republic včetně MARY KAY a mnoha dalších.

arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.