logo
homeIcon
  1. separatorZdraví a krása
  2. separatorYVES ROCHER

Získejte nejnovější nabídky od YVES ROCHER

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy YVES ROCHER

Yves Rocher je francouzská společnost zabývající se péčí o pleť, kosmetikou a parfémy, kterou v roce 1965 založil francouzský podnikatel Yves Rocher v La Gacilly. Sídlo společnosti se nachází v Rennes v Bretani ve Francii. Ve svém továrním areálu v La Gacilly spravuje botanickou zahradu Jardin botanique Yves Rocher de La Gacilly, která je bezplatně přístupná veřejnosti.

Často kladené otázky o YVES ROCHER

Jak ušetřit v YVES ROCHER?

U společnosti Yves Rocher lze ušetřit mnoho peněz. Například si můžete prohlédnout sekci Výprodej na jejích webových stránkách, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku My Deal 365, kde najdete nejnovější katalogy Yves Rocher, abyste mohli využít nejlepších akcí a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v YVES ROCHER?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího. Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je YVES ROCHER?

Laboratoires de Biologie Végétale Yves Rocher byla založena v roce 1965 s cílem začlenit místní podnik zaměřený na prodej masti na hemoroidy a kosmetiky podle tradičních receptur prostřednictvím zásilkových služeb, které Yves Rocher provozuje od roku 1956. V roce 1959 společnost otevřela botanickou zahradu a laboratoř, aby mohla experimentovat s novými recepturami spolu s vyhledáváním potenciálních ingrediencí po celém světě. V roce 1965 společnost postavila svou první továrnu a rozšířila botanickou zahradu s moderní laboratoří s názvem Le Centre d'Etudes et de Recherche en Cosmetologie. V témže roce společnost vydala svůj první katalog Green Book of Beauty.

V kolik hodin otevírá YVES ROCHER své dveře?

Otevírací doba prodejny Yves Rocher je od pondělí do pátku od 8:00 do 19:00 a v sobotu od 8:00 do 15:30 hodin.

Mohu nakupovat v YVES ROCHER online?

Na internetových stránkách společnosti Yves Rocher najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru jejího newsletteru a získat slevu ve výši 15 % na první nákup.

Jaké značky najdete v YVES ROCHER?

Yves Rocher navrhuje, vyrábí a prodává výrobky své značky. Každý její výrobek je vytvořen za použití nejvyšších standardů a kvalitních materiálů.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti YVES ROCHER v zemi?

Mezi konkurenty společnosti Yves Rocher patří společnosti Elf, Fenty Beauty a Mary Kay.

Kolik je v zemi YVES ROCHER obchodů?

Společnost má více než 3 000 prodejen, z toho přibližně polovinu franšízových, v 88 zemích na pěti kontinentech.

Kde najdu nejnovější katalog YVES ROCHER?

Pokud chcete získat exkluzivní výhody u Yves Rocher, měli byste se přihlásit k odběru jeho webových stránek. Tím získáte bezplatný obsah i exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili. Můžete také sledovat stránky Yves Rocher na Instagramu, Facebooku, Twitteru a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupony.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v YVES ROCHER

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v YVES ROCHER

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Zdraví a krása? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 23 Zdraví a krása obchodů v Czech Republic včetně YVES ROCHER a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.