logo

Získejte nejnovější nabídky od LUSH

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy LUSH

Lush je britský maloobchodní prodejce kosmetiky se sídlem v Poole v Dorsetu ve Spojeném království. V současné době má společnost více než 900 prodejen po celém světě.

Často kladené otázky o LUSH

Jak ušetřit v LUSH?

Lush nabízí zákazníkům několik způsobů, jak ušetřit. Neustále dbá na to, aby byli zákazníci se slevovou nabídkou společnosti spokojeni. Nynější týdenní nabídka Lush je k dispozici na webových stránkách společnosti, kde naleznete všechny nynější slevové akce.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v LUSH?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je LUSH?

Společnost byla původně založena v roce 1995 trichologem Markem Constantinem, jeho ženou Mo Constantine a pěti dalšími zakladateli. Constantine začal pracovat v salonu krásy Marc Young's v Poole, kde se seznámil s Liz Weirovou, která v salonu pracovala na volné noze jako kosmetička. Weirová a Constantine založili vlastní firmu na prodej přírodních vlasových a kosmetických produktů. Netrvalo dlouho a společnost začala raketově růst a expandovat po celém světě. Dnes společnost provozuje prodejny ve 49 zemích světa, včetně České republiky.

V kolik hodin otevírá LUSH své dveře?

Většina prodejen Lush je otevřena od pondělí do neděle od 9 do 21 hodin.

Mohu nakupovat v LUSH online?

Projděte si nabídku na webových stránkách společnosti Lush a vytvořte si účet na e-shopu. Díky účtu budete moc nakupovat online a také budete upozorněni na slevové akce. Kromě toho nabízí Lush doručení objednávky při nákupu nad 400,- Kč.

Jaké značky najdete v LUSH?

Společnost prodává, vyrábí a distribuuje vlastní značkové výrobky pod značkou Lush.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti LUSH v zemi?

Lush konkuruje obdobným společnostem a prodejnám na českém trhu. Jedná se například o MANUFAKTURA, Efekt, Dedra, Ziaja, AHAVA.

Kolik je v zemi LUSH obchodů?

V České republice Lush provozuje 3 prodejny v Praze.

Kde najdu nejnovější katalog LUSH?

Zákazníci Lush mohou využívat mnoho exkluzivních výhod. Můžete se např. přihlásit do mailing listu a nenechat si tak ujít žádnou nabídku. Nenechte si ujít žádný slevový trhák od Lush a nechte si všechny relevantní akce poslat emailem.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v LUSH

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v LUSH

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Zdraví a krása? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 23 Zdraví a krása obchodů v Czech Republic včetně LUSH a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.