logo
homeIcon
  1. separatorElektronika
  2. separatorELEKTRO OÁZA
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od ELEKTRO OÁZA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy ELEKTRO OÁZA

Elektro OÁZA je česká společnost, která se specializuje na spotřební elektroniku. V současné době má společnost prodejnu v Praze.

Často kladené otázky o ELEKTRO OÁZA

Co je ELEKTRO OÁZA?
close

Elektro OÁZA byla založena v roce 1992 jako firma provádějící energetické instalace. Brzy poté, v roce 1995, se sídlo společnosti přestěhovalo do zakoupené postarší budovy na adrese Kluk 116, kde se následující rok otevřela prodejna společnosti, která prodávala široký sortiment elektroniky. Od roku 2005 provozuje Elektro OÁZA řadu poboček v celém regionu.

Jaké značky najdete v ELEKTRO OÁZA?
close

Elektro OÁZA ve svých prodejnách prodává řadu produktů, mezi kterými nalezneme značky jako Segway, YPB, Bravo,Tesla a Rowenta.

Jak ušetřit v ELEKTRO OÁZA?
close

Zákazníci mají spoustu možností, jak u Elektro OÁZA ušetřit. Elektro OÁZA neustále dbá o to, aby byli zákazníci s jejími nabídkami spokojeni. Současnou týdenní nabídku si můžete kdykoliv zobrazit na webových stránkách společnosti, kde je souhrn všech slevových akcí. Nezapomeňte si čas od času projít sortiment společnosti, který může být ve slevě.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti ELEKTRO OÁZA v zemi?
close

Elektro OÁZA konkuruje podobným prodejnám a společnostem operujícím na českém trhu. Mezi tyto společnosti, kterým Elektro OÁZA konkuruje, patří include Alzabox, DATART,Kutilek, Alza.cz, and KasaPoint.

V kolik hodin otevírá ELEKTRO OÁZA své dveře?
close

Prodejna Elektro OÁZA má otevřeno od 6:30 do 18:00 od pondělí do pátku a od 8:00 do 14:00 v sobotu. V neděli je prodejna zavřená.

Kolik je v zemi ELEKTRO OÁZA obchodů?
close

V České republice má Elektro OÁZA v současné době jednu prodejnu.

Mohu nakupovat v ELEKTRO OÁZA online?
close

Prohlédněte si webové stránky Elektro OÁZA a vytvořte si zde svůj vlastní účet, který vám umožní nakupovat online. Díky registraci budete mít přístup také k řadě promo akcí a k vaší osobní nákupní historii. Kromě toho nabízí Elektro OÁZA řadu míst pro vyzvednutí si vaší objednávky.

Kde najdu nejnovější katalog ELEKTRO OÁZA?
close

Zákazníci společnosti Elektro OÁZA mohou využít řadu akčních nabídek. Můžete se také přihlásit k newsletteru Elektro OÁZA, díky čemuž vám již neuniknou žádné skvělé slevové nabídky. Buďte první, kdo získá přehled o nových slevových trhácích.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v ELEKTRO OÁZA?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.