logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorDIESEL
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od DIESEL

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti DIESEL

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy DIESEL

Diesel je italská maloobchodní oděvní společnost se sídlem v Breganze v Itálii. Prodává džínovinu a další oděvy, obuv a doplňky. Oděvní řada má dvě různé značky: Diesel a Diesel Black Gold. Existuje také řada pro děti s názvem Diesel Kid.

Často kladené otázky o DIESEL

Co je DIESEL?
close

V roce 1976 začal Renzo Rosso pracovat pro výrobce oděvů s názvem Moltex, který vlastnil Adriano Goldschmied. Po dvou letech práce ve společnosti využil půjčku od svého otce a koupil 40% podíl ve společnosti, která změnila název na Diesel. Pod značkou Diesel a mnoha dalšími značkami prodával džíny.

V roce 1985 Rosso odkoupil Goldschmiedův podíl na značce Diesel a stal se jediným vlastníkem společnosti.

Jaké značky najdete v DIESEL?
close

Společnost Diesel navrhuje, vyrábí a prodává výrobky své značky. Každý jejich výrobek je vytvořen za použití nejvyšších standardů a kvalitních materiálů.

Jak ušetřit v DIESEL?
close

U společnosti Diesel můžete ušetřit mnoho peněz. Na jejích webových stránkách si například můžete prohlédnout sekci Akce, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku My Deal 365, kde najdete nejnovější katalogy Diesel, abyste mohli využít nejlepších propagačních akcí a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti DIESEL v zemi?
close

Mezi konkurenty společnosti Diesel patří například Calvin Klein, Pepe Jeans, Levi´s, Versace, Lee, Tommy Hilfiger a Wrangler.

V kolik hodin otevírá DIESEL své dveře?
close

Diesel otevírá své dveře od úterý do pátku od 7:30 do 16:30 hodin.

Kolik je v zemi DIESEL obchodů?
close

Diesel je přítomen ve více než 80 zemích s 5 000 prodejními místy, včetně více než 400 firemních prodejen.

Mohu nakupovat v DIESEL online?
close

Na internetových stránkách společnosti Diesel najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru jejího newsletteru. Na webových stránkách je k dispozici průvodce velikostí pro případ, že máte pochybnosti o své velikosti, a informace o dodání.

Kde najdu nejnovější katalog DIESEL?
close

Pokud chcete u značky Diesel získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru na jejích webových stránkách. Tím získáte bezplatný obsah i exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Společnost Diesel můžete také sledovat na Instagramu, Facebooku, Twitteru a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v DIESEL?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.