logo

Získejte nejnovější nabídky od COMFOR

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy COMFOR

Comfor je český prodejce elektroniky se sídlem v Brně. Společnost provozuje více než 140 prodejen po celé republice. Prostřednictvím svých poboček a internetových obchodů prodává IT produkty, elektroniku, domácí spotřebiče a další výrobky.

Často kladené otázky o COMFOR

Jak ušetřit v COMFOR?

V Comforu můžete ušetřit mnoha způsoby. Můžete navštívit jejich webové stránky a najít úžasné nabídky nebo se přihlásit k odběru jejich newsletteru a dostávat nejnovější novinky a nabídky do své e-mailové schránky. Kromě toho společnost Comfor nabízí u vybraných objednávek dopravu zdarma, což vám umožní ušetřit náklady na doručení.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v COMFOR?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je COMFOR?

Společnost Comfor působí na českém trhu od roku 1992. Zpočátku se společnost jmenovala Escom, ale v roce 1998 se transformovala na značku Comfor, kterou známe dnes. V průběhu let se společnost Comfor velmi rozrostla. V současné době provozuje více než 140 poboček po celé republice.

Prodejny Comfor najdete v nejvýznamnějších obchodních centrech a městech po celé České republice, například v Praze, Ostravě, Plzni, Berouně, Blansku, Blovicích, Břeclavi, Brně, Čáslavi, Čelákovicích, České Lípě, České Třebové, Děčíně, Dobrušce, Fryštáku, Golčově Jeníkově, Hlinsku, Holešově a mnoha dalších městech.

V kolik hodin otevírá COMFOR své dveře?

Provozní dny a časy se u jednotlivých prodejen liší. Otevírací dobu nejbližší prodejny si můžete před návštěvou ověřit telefonicky.

Mohu nakupovat v COMFOR online?

Společnost Comfor má online obchod, kde najdete podrobné informace o produktech, porovnáte ceny a nakoupíte vše, co potřebujete. Nabízí dopravu zdarma na vybrané objednávky a možnost Klikni a vyzvedni.

Jaké značky najdete v COMFOR?

Comfor nabízí široký výběr kvalitních značek, jako jsou Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Nokia, Microsoft, HP, Acer, Western Digital, Canon, Motorola, Kingston a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti COMFOR v zemi?

Comfor konkuruje dalším prodejcům elektroniky v České republice, jako jsou eD PROFI, Electro Oasis, Eva Supermarket, Alza, Datart a Electroworld.

Kolik je v zemi COMFOR obchodů?

V České republice je 144 prodejen Comfor, takže vždy najdete nějakou ve svém okolí. Nejbližší prodejnu najdete na adrese https://www.**Comfor**.cz/mapa-prodejen.

Kde najdu nejnovější katalog COMFOR?

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u společnosti Comfor, je přihlásit se k odběru jejich newsletteru. Můžete je také sledovat na sociálních sítích, abyste byli informováni o jejich nejnovějších informacích o nabídkách, akcích a nových produktech.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v COMFOR

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v COMFOR

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Elektronika? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 25 Elektronika obchodů v Czech Republic včetně COMFOR a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.