logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od BALA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy BALA

Bala je nezávislá síť prodejen potravin v České republice, která má více než 1000 členů po celé zemi. Společnost spolupracuje se svými členy prostřednictvím franšízy a prostřednictvím svých franšízových prodejen nabízí širokou škálu výrobků, jako jsou potraviny, mléčné výrobky, nápoje a pečivo.

Často kladené otázky o BALA

Jak ušetřit v BALA?

Ušetřit peníze v Bala je velmi snadné. Dvakrát měsíčně si můžete prohlédnout jejich katalogy a najít úžasné nabídky. Přihlaste se k odběru jejich newsletteru a budete jako první dostávat nejnovější katalogy a nabídky do své poštovní schránky.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v BALA?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je BALA?

Společnost Bala vznikla v roce 1996 jako skupina 24 nezávislých prodejen potravin na Moravě jako protiváha expanzi nadnárodních řetězců. Společným nákupem výrobků mohly konkurovat cenám řetězců.

Bala se stala dceřinou společností nákupní aliance ČEPOS, což jí umožnilo expandovat po celé zemi. V roce 2002 byla založena společnost Bala Gastro jako součást maloobchodní sítě, která se zaměřila na dodávky potravinářských výrobků a gastronomických potřeb v obalech.

Dnes společnost provozuje v České republice více než 1000 franšíz, kterým poskytuje marketingovou podporu a nejlepší obchodní podmínky.

V kolik hodin otevírá BALA své dveře?

Otevírací doba se v jednotlivých prodejnách liší. Více informací o jednotlivých provozovnách získáte na https://www.mojebala.cz/mapa

Mohu nakupovat v BALA online?

Společnost Bala neprovozuje internetový obchod. Na jejich webových stránkách si můžete prohlédnout jejich katalogy, zúčastnit se soutěží, najít nejbližší prodejnu a přihlásit se k odběru newsletteru, abyste dostali nejnovější katalogy do své e-mailové schránky.

Jaké značky najdete v BALA?

Bala nabízí širokou škálu značek napříč různými kategoriemi výrobků, například Coca-Cola, Olma, Heineken, Hellman's, Big Soft, Velvet a Braník. Mnoho výrobků prodává také pod značkou Česká cena.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti BALA v zemi?

Hlavními konkurenty společnosti Bala v České republice jsou Albert, Globus, Hruška, Lidl, Tesco a Enapo.

Kolik je v zemi BALA obchodů?

V České republice je 1220 prodejen Bala, takže vždy najdete franšízu ve svém okolí. Navštivte https://www.mojebala.cz/mapa a najděte svou nejbližší prodejnu.

Kde najdu nejnovější katalog BALA?

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u společnosti Bala, je přihlásit se k odběru jejich newsletteru. Můžete je také sledovat na sociálních sítích, abyste byli informováni o jejich nejnovějších novinkách a nabídkách.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.