logo
homeIcon
  1. separatorOstatní
  2. separatorMERCEDES BENZ

Získejte nejnovější nabídky od MERCEDES BENZ

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti MERCEDES BENZ

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy MERCEDES BENZ

Mercedes-Benz je německá automobilová společnost zabývající se výrobou a prodejem luxusních automobilů. Sídlo společnosti Mercedes-Benz s dlouhou historií na trhu se nachází v německém Stuttgartu. Mercedes-Benz má silné zastoupení v České republice, stejně jako v mnoha dalších zemích světa.

Často kladené otázky o MERCEDES BENZ

Jak ušetřit v MERCEDES BENZ?

Přestože prodává špičkové automobily, ušetřit u Mercedes-Benz je možné využitím nabídek zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Na internetových stránkách Mercedes-Benz mohou zákazníci najít možnosti financování nákupu svých vozidel. Kromě toho je na webových stránkách také sekce „Speciální nabídky“, kde je možné najít velký výběr akčních vozidel.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v MERCEDES BENZ?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího. Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je MERCEDES BENZ?

Společnost Mercedes-Benz byla založena v roce 1926 v Německu společností Daimler-Benz. Od počátku bylo cílem společnosti nabízet zákazníkům propracovaný design a výkonné automobily. V následujících desetiletích prošla značka Mercedes-Benz silným procesem expanze a její značka dosáhla mezi zákazníky vysokého renomé. Mercedes-Benz rozšířil své podnikání po celém světě. V České republice přistál Mercedes-Benz v 90. letech 20. století a od té doby se stal automobilovou značkou s vysokým renomé na českém trhu.

V kolik hodin otevírá MERCEDES BENZ své dveře?

Oficiální prodejní místa Mercedes-Benz jsou otevřena od pondělí do soboty od 8 do 19 hodin, v neděli od 8 do 13 hodin. Některá dealerství mohou měnit otevírací a zavírací dobu podle své polohy.

Mohu nakupovat v MERCEDES BENZ online?

Společnost Mercedes-Benz nemá internetový obchod. Zákazníci však mohou navštívit jejich oficiální dealerství a objevit všechny jejich vozy. Zároveň mohou získat bezplatné poradenství, absolvovat zkušební jízdu a požádat o profesionální technickou podporu.

Jaké značky najdete v MERCEDES BENZ?

Společnost Mercedes-Benz je mezinárodním výrobcem automobilů a vozidel, a proto prodává vozidla a produkty pod svou vlastní značkou.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti MERCEDES BENZ v zemi?

Mercedes-Benz v České republice konkuruje dalším značkám, jako jsou například BMW, Audi, Porsche a další.

Kolik je v zemi MERCEDES BENZ obchodů?

Mercedes-Benz působí v České republice prostřednictvím dealerství, která se nacházejí mimo jiné v Praze, Brně a na mnoha dalších místech.

Kde najdu nejnovější katalog MERCEDES BENZ?

Zákazníci mohou využívat velkých výhod značky Mercedes-Benz při nákupu jejích prémiových vozidel s propracovaným designem a vysokým výkonem. Zákazníci si mohou objednat testovací jízdu na oficiálních webových stránkách Mercedes-Benz.

Kromě toho má Mercedes-Benz mobilní aplikaci, prostřednictvím které mohou zákazníci využívat skvělé výhody. Mercedes-Benz nabízí technický servis a exkluzivní zákaznický servis po telefonu a e-mailu.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v MERCEDES BENZ

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v MERCEDES BENZ

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Ostatní? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 30 Ostatní obchodů v Czech Republic včetně MERCEDES BENZ a mnoha dalších.

arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.