logo

Získejte nejnovější nabídky od VIVANTIS

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy VIVANTIS

Vivantis je český internetový obchod zaměřený na prodej oblečení, módních doplňků a vůní. Vivantis má dlouholetou historii na trhu a sídlí v Praze v České republice. V České republice prodává Vivantis své výrobky výhradně prostřednictvím svého internetového obchodu.

Často kladené otázky o VIVANTIS

Jak ušetřit v VIVANTIS?

Ušetřit peníze u Vivantis je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce u Vivantis. Kromě toho Vivantis často spouští skvělé akce a nabídky k ročním obdobím a speciálním dnům, jako jsou například Vánoce. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Vivantis na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v VIVANTIS?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je VIVANTIS?

Společnost Vivantis založil v roce 2001 v České republice Martin Rozho, který založil také informační portál o zdraví celostnimedicina.cz. Od svých počátků si Vivantis klade za cíl poskytovat svým zákazníkům kvalitní módní oblečení a doplňky, které sledují nejnovější světové módní trendy.

Vivantis byl jednou z průkopnických platforem elektronického obchodování v České republice a v krátké době dosáhl na českém trhu vysokého renomé. V současné době Vivantis působí v České republice a prodává své výrobky prostřednictvím svého exkluzivního internetového obchodu.

V kolik hodin otevírá VIVANTIS své dveře?

Vivantis nemá v České republice žádné fyzické prodejny.

Mohu nakupovat v VIVANTIS online?

Společnost Vivantis má exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě Vivantis mohou zákazníci najít velký výběr výrobků za zvýhodněné ceny.

Jaké značky najdete v VIVANTIS?

Vivantis prodává výrobky známých značek, jako jsou Ajmal, Atelier Cologne, Cartier, Chanel, Drips Fragrances, Giorgio Armani, Hamidi, Ligne St Barth, L'Artisan Parfumeur, Magnetifico Power Od Pheromones, Maison Francis Kurkdijna, Montale, Nasomatto, Nishane, Orto Parisi, Tiziani Terenzi, Zimaya, Puma, Tommy Hilfigier, Tom Tailor, Roxy, s. Oliver, Vans, Vero Moda, Vuch a další.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti VIVANTIS v zemi?

Vivantis konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Hudy, Glami, Firmy a další.

Kolik je v zemi VIVANTIS obchodů?

Vivantis nemá v České republice fyzické prodejny. Zákazníci však mohou navštívit jeho exkluzivní internetový obchod a objevit všechny jeho produkty.

Kde najdu nejnovější katalog VIVANTIS?

Zákazníci mohou u společnosti Vivantis využívat velkých výhod, protože nakupují online a dostávají své výrobky domů. V případě jakýchkoli potíží s některým z výrobků umožňuje Vivantis vrácení a výměnu zboží. Vivantis nabízí svým zákazníkům dárkové karty pro zvláštní příležitosti. Na rozdíl od svých konkurentů nabízí Vivantis velkoobchodní prodej. Vivantis má exkluzivní zákaznický servis.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v VIVANTIS

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v VIVANTIS

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Nákupní portály? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 5 Nákupní portály obchodů v Czech Republic včetně VIVANTIS a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.